Data premiery Mimikyu w Pokémon Unite

Chcesz poznać najświeższe informacje na temat Pokémon Unite? Mamy wszystkie informacje na temat premiery Mimikyu w grze!

Mimikyu pojawia się w Pokémon Unite

Pokémon Unite to gra oferująca inne wrażenia niż główne gry z serii. Jest to gra typu MOBA, w której możesz rywalizować z innymi graczami, używając swojego ulubionego Pokémona. Drabiny, kody i nagrody sezonowe są również obecne w Pokémon Unite.

Jednym z powodów, dla których gracze nadal grają w Pokémon Unite, jest regularne wydawanie nowych Pokémonów. Najnowsze dodatki do Pokémon Unite to Blaziken, Mimikyu i Meowscarada. W tym artykule opowiemy Wam o dacie premiery Mimikyu w Pokémon Unite.

Kiedy Mimikyu będzie dostępny w Pokémon Unite?

Pokémon Unite wkrótce wprowadzi Mimikyu na listę grywalnych Pokémonów. Podczas Mistrzostw Świata Pokémon ogłoszono kilka ogłoszeń dotyczących różnych gier Pokémon. Zwiastun Pokémon Unite ujawnił trzy kolejne Pokémony, które zostaną dodane do gry: Blaziken, Mimikyu i Meowscarada. Na chwilę obecną ujawniona została jedynie data premiery Blazikena.

Jednak dzięki eksploratorom danych można poznać datę premiery kolejnego Pokémona. Eksplorator danych o imieniu ElChicoEevee jest znany ze swoich niezawodnych odkryć Pokémon Unite. Opublikował nawet filmy z rozgrywką Mimikyu. Według niego Mimikyu powinien zostać wydany w Pokémon Unite 19 października. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, informacje te wydają się dość dokładne.

Jak odblokować Mimikyu w Pokémon Unite?

Jeśli Mimikyu będzie dostępne w Pokémon Unite od 19 października, nadal będziesz musiał je odblokować, aby móc z niego korzystać. Podobnie jak inne gry MOBA, Pokémon Unite jest darmowa, ale będziesz musiał włożyć trochę wysiłku, aby odblokować zawartość, z której chcesz korzystać. Aby odblokować Mimikyu, będziesz musiał zdobyć jego licencję Unite.

Istnieje kilka sposobów uzyskania licencji Mimikyu Unite. Możesz go kupić w sklepie w grze, używając dwóch różnych rodzajów walut. Pierwszą z nich są monety Aeo, które można zdobyć, wykonując wyzwania w grze. Drugim są Aeo Gems, które można zdobyć kupując je za prawdziwe pieniądze. Może również odbyć się wydarzenie promocyjne, które umożliwi Ci korzystanie z Mimikyu za darmo, więc bądź na bieżąco!

Źródło: www.ginx.tv