Dane Pokémon UNITE sugerują nowe legendarne Pokémony i potencjalne limity drużyn

Pokemon Unite: Nadchodzą nowe funkcje!

Według ostatnich odkryć ze skarbnicy danych Pokémon Unite, wydaje się, że Legendarny Pokémon Miraidon zadebiutuje na wyspie Aeos w nadchodzących miesiącach. To nowe odkrycie, które pojawia się po potencjalnym wprowadzeniu ograniczeń drużynowych w postaci licencji EX na legendarne Pokémony, grozi zachwianiem obecnego balansu gry.

Przybycie Miraidona i innych Pokémonów

Miraidon byłby czwartym Legendarnym Pokémonem, który dołączyłby do obsady Pokémon Unite, dołączając do Urshifu, Zaciana i Mewtwo. Te Pokémony stały się kontrowersyjne ze względu na ich z natury większą siłę niż większość innych grywalnych Pokémonów. Wdrożenie licencji EX dla Legendarnych Pokémonów, takich jak Mewtwo i Zacian, powinno ograniczyć użycie tych Pokémonów podczas równoważenia gry.

Oprócz potencjalnego przybycia Miraidona, w kopalni danych odkryto inne zasoby, w tym Meowscaradę, Gyarados i Metagross. Dodanie tych potężnych Pokémonów do listy grywalnych Pokémonów w przyszłości może w dalszym ciągu stwarzać wyzwania dla równowagi gry.

Reakcje i perspektywy

Od czasu wydania Zacian i Mewtwo gracze Pokémon Unite wyrazili frustrację z powodu równowagi gry. Pomimo prób przywrócenia równowagi, potencjalne pojawienie się nowych Legendarnych Pokémonów rodzi pytania o wpływ na grę. Licencje EX mogą okazać się bardziej restrykcyjne niż korzystne, jeśli będą więcej legendarne Pokémony zostaną dodane w przyszłości.

Gracze mogą jednak przygotować się na rychłe przybycie Meowscarady w nadchodzących tygodniach. Będzie to pierwszy Pokémon z regionu Paldea, w który będzie można grać w grze, oferując nowe perspektywy w grze.

Źródło: www.bing.com