Cerulege dołącza do Pokémon UNITE: odkryj jego moce!

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że ​​Ceruledge dołączył do bitwy w Pokémon UNITE jako najnowsza grywalna postać.

Ceruledge w Pokémon UNITE

Pokémon o ognistym ostrzu udaje się na wyspę Aeos jako wszechstronny wojownik atakujący z bliska, który ma „skłonność do szermierki nasyconej migoczącymi płomieniami i wysysaniem widma”. Każdy mecz rozpoczynasz jako odważny Charcadet, ale ostatecznie przekształcisz się w Strasznego Ceruledge’a.

Zdobądź Ceruledge’a

Licencję Unite na Ceruledge można uzyskać za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Unite Battle Committee. Pokémony typu Ognistego i Duchowego będą dostępne wyłącznie z Klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni po premierze.

Przegląd ataków Ceruledge

Umiejętność (Charcadet): Płomień Ciała

Kiedy Charcadet uderza przeciwnika Pokémonem podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Zdolność ta ulega odnowieniu po uruchomieniu.

Umiejętność (Ceruledge): Słaby Zbroja

Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia od ataku, jego prędkość ruchu na krótki czas wzrasta. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Jeśli Ceruledge zadaje obrażenia przeciwnikowi Pokémonem swoim podstawowym atakiem lub ruchami, dotknięty Pokémon otrzymuje obrażenia. Energia życiowa wycieka z tych ran, powodując z czasem szkody. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt kumuluje się sześć razy na przeciwnym Pokémonie, ten Pokémon otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge.

Atak podstawowy (Charcadet)

Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge)

Co czwarty atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny atak podstawowy po wykonaniu ruchu staje się atakiem wzmocnionym.

Zdolność Zjednoczenia: Łza Upiora (Ceruledge)

Ceruledge przygotowuje oba ostrza przed przecięciem wyznaczonego miejsca szybciej, niż oko jest w stanie to dostrzec. Cerulege pozostawia przeciwnego Pokémona, którego uderza, obezwładniając go, po czym uderza go trzema machnięciami ostrza.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Film z omówieniem ataku Ceruledge

Źródło: www.bing.com