Ceruledge przybywa do Pokémon Unite z nową, ekscytującą aktualizacją

Pokémon Unite wita nowego Pokémona w swoim składzie: Ceruledge

W najnowszej aktualizacji Pokémon Unite do listy wojowników dołącza nowy członek: Ceruledge, typ Fire/Ghost. Jednocześnie możesz także zdobyć Emboara, biorąc udział w nowych bitwach Tera Raid dodanych w tej aktualizacji. Ceruledge jest już dostępny, natomiast Tera Raid Battles for Emboar odbędzie się w dniach 21–23 czerwca.

Ceruledge, wszechstronny Pokémon

Ceruledge to bardzo szybki, wszechstronny wojownik, zdolny zadać duże obrażenia, a następnie szybko zniknąć, aby uniknąć kontrataków. Jego zdolność Unite, Revenant Rend, polega na ładowaniu ataku ostrzami w celu wystrzelenia go w kierunku docelowego obszaru, pozostawiając ogłuszonego Pokémona przeciwnika i pozwalając Ceruledge na wykonanie trzech potężnych trafień.

Szeroka gama postaci w Pokémon Unite

Jedna z mocnych stron Pokémon Unite leży w różnorodności stworzeń dostępnych w grze. W przeciwieństwie do gier takich jak League of Legends, które muszą stale tworzyć nowe postacie, Pokémon może czerpać z szerokiego repertuaru i integrować Pokémony z różnych regionów gier. Sprawdź nasze rankingi postaci Pokémon Unite, aby dowiedzieć się, kto radzi sobie najlepiej, a kto najgorzej!

Ponadto możesz także zapoznać się z naszą selekcją najlepszych gier mobilnych roku 2024 do tej pory, aby odkryć inne perełki ze świata gier mobilnych, starannie wybrane przez nas w różnych gatunkach.

Źródło: www.bing.com