Ceruledge przybywa do Pokémon Unite z niesamowitą nową aktualizacją

W Pokémon Unite z Ceruledge pojawia się nowy dodatek do wagi

Ceruledge, nowy Pokémon na arenie

Pokémon Unite wita nowego, dużego członka swojego składu w postaci Ceruledge, Pokémona typu Ognistego i Duchowego. Możesz także zdobyć Emboara, biorąc udział w nowych bitwach Tera Raid dodanych w najnowszej aktualizacji. Ceruledge jest już dostępny, a Tera Raid Battles z udziałem Emboara powrócą w dniach 21–23 czerwca.

Ceruledge wyróżnia się jako wszechstronny wojownik. Potrafi szybko poruszać się po polu bitwy i zadawać znaczne obrażenia, zanim uniknie kontrataków. Jego atak Unite, Revante Fracture, pozwala mu naładować atak ostrzami przedramion i rzucić go w kierunku wyznaczonego celu.

Ogromna skuteczność ataku Unite Ceruledge’a

Atak Unite jest szczególnie potężny, ogłusza przeciwnego Pokémona i pozwala Ceruledge’owi zadać jeszcze większe obrażenia trzema tnącymi ciosami. Krótko mówiąc, świetnie nadaje się do zaskakiwania przeciwnika i rozwścieczenia go, gdy się wymkniesz.

Jeśli chcesz poznać mocne i słabe strony różnych Pokémonów w składzie Pokémon Unite, sprawdź nasz ranking wszystkich postaci uszeregowanych od najlepszego do najgorszego!

Poznaj rozległy świat gier mobilnych

To, co robi wrażenie w Pokémonach i ogólnie w Unite, to ogromna lista stworzeń, które może uwzględnić w grze. Podczas gdy gry takie jak League of Legends muszą stale tworzyć nowe postacie, Pokémon może po prostu czerpać ze swojego katalogu i wypuszczać z jednego innego mało znanego Pokémona. z wielu regionów występujących w grach.

Ale jeśli chcesz wiedzieć, co warto mieć w składzie Pokémon Unite, sprawdź nasze rankingi poziomów postaci, od najlepszego do najgorszego! I nie zapomnij zapoznać się z naszą listą najlepszych gier mobilnych roku 2024 (jak dotąd), aby dowiedzieć się, co przykuło naszą uwagę w szerokim świecie gier mobilnych! Wszystkie wybrane przez nas z kilku gatunków.

Źródło: www.bing.com