Ceruledge przybywa do Pokémon Unite z bitwą Tera Raid!

Pokémon Unite wita nowego członka swojego składu z Ceruledge

Ceruledge, nowy szybki i potężny Pokémon

Ceruledge, typ Ognia i Ducha, może poruszać się szybko i zadawać ogromne obrażenia, zanim ucieknie w mgnieniu oka. Jest już dostępny i zawiera nową bitwę Tera Raid, która pozwoli ci zdobyć własnego Emboara.

Revenant Rend: ostateczny atak Ceruledge’a

Ceruledge to doskonały, wszechstronny wojownik, potrafiący szybko wkroczyć do bitwy i zadać duże obrażenia przed ucieczką. Jego ostateczny atak, Revenant Rend, pozwala mu naładować atak ostrzami przedramion i skierować go w wyznaczone miejsce, pozostawiając ogłuszonego Pokémona przeciwnika.

Podsumowując, Ceruledge jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zaskoczyć swoich przeciwników i doprowadzić ich do frustracji, zanim uciekniesz w mgnieniu oka.

Ogromna lista Pokémon Unite

Jedną z mocnych stron Pokémon Unite jest różnorodność stworzeń dostępnych w grze. W przeciwieństwie do innych gier, takich jak League of Legends, które muszą stale tworzyć nowe postacie, Pokémon może czerpać z ogromnego katalogu, aby uwzględnić nowe Pokémony z różnych regionów gier.

Jeśli chcesz wiedzieć, które Pokémony są najlepsze w Pokémon Unite, sprawdź naszą listę postaci uszeregowanych od najlepszego do najgorszego!

A jeśli chcesz odkryć inne gry mobilne, których nie możesz przegapić w 2024 roku, przejrzyj naszą selekcję najlepszych gier mobilnych roku, wszystkie starannie wybrane przez nasz zespół spośród kilku gatunków gier.

Źródło: www.bing.com