Ceruledge pojawia się w Pokémon Unite ze swoją potężną mocą

Pokémon Unite: Ceruledge i Emboar nadchodzą!

Pokémon Unite wita w swoim składzie nowego członka z Ceruledge, typem Ognia i Ducha. Ten szybki Pokémon może zadać ogromne obrażenia, zanim ucieknie. Nowa bitwa rajdowa Tera pozwoli ci także zdobyć własnego Emboara.

Ceruledge: wszechstronny wojownik

Ceruledge to doskonały, wszechstronny wojownik. Potrafi szybko przystąpić do walki, zadając ogromne obrażenia przed ucieczką przed kontratakami. Jego zjednoczony atak, Revenant Rend, pozwala mu naładować atak ostrzami przedramion i skierować go w stronę wyznaczonego obszaru.

Atak Unite jest szczególnie potężny, pozostawiając ogłuszonego Pokémona przeciwnika i pozwalając Ceruledge’owi zadać kilka dodatkowych trafień trzema cięciami. Idealny wybór, aby zaskoczyć przeciwnika i sprawić, że będzie sfrustrowany podczas ucieczki.

Różnorodność składu Pokémon Unite

Imponującą cechą Pokémon i ogólnie Unite jest ogromna lista stworzeń dostępnych w grze. W przeciwieństwie do gier takich jak League of Legends, w których stale trzeba tworzyć nowe postacie, Pokémon może po prostu zajrzeć do swojego katalogu i wydobyć nową. Mroczne Pokémony z jednego z wielu regionów gry.

Jeśli chcesz wiedzieć, o co warto walczyć w składzie Unite, sprawdź nasz ranking postaci Pokémon Unite od najlepszych do najgorszych! Jeśli szukasz innych gier mobilnych, które przykuły naszą uwagę w 2024 roku, przejrzyj naszą listę najlepszych gier mobilnych roku (jak dotąd), starannie wybranych przez nasz zespół z wielu gatunków.

Źródło: www.bing.com