Ceruledge pojawia się w Pokémon UNITE jako nowa grywalna postać

Firma Pokémon Company International ogłosiła pojawienie się Ceruledge w Pokémon UNITE jako najnowszej grywalnej postaci.

Ceruledge w Pokémon UNITE

Ten Pokémon o ognistym ostrzu wkracza na Wyspę Aeos jako wszechstronny wojownik walczący w zwarciu z „skłonnością do walki mieczem nasyconej migoczącymi płomieniami i wysysaniem widma”. Każdą grę rozpoczynasz jako nieustraszony Charcadet, ale ostatecznie ewoluujesz w Ceruledge.

Zdobycie Ceruledge’a

Licencję Unite na Ceruledge można uzyskać za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Komitetu Bitewnego Unite. Ten Pokémon typu Ognistego i Duchowego będzie dostępny wyłącznie z Klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni od premiery.

Przegląd ruchów Ceruledge

Umiejętność (Charcadet): Płomienne Ciało
Kiedy Charcadet uderza innego Pokémona podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Po aktywowaniu zdolność ta wchodzi w fazę odnowienia.

Umiejętność (Ceruledge): Słaby pancerz
Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia od ataku, jego prędkość ruchu wzrasta na krótki czas. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Jeśli Ceruledge zadaje obrażenia innemu Pokémonowi swoim podstawowym atakiem lub ruchami, dotknięty Pokémon otrzymuje obrażenia. Energia życiowa wysycha z tych ran, powodując z czasem obrażenia. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt kumuluje się sześć razy na przeciwnym Pokémonie, ten Pokémon otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge.

Atak podstawowy (Charcadet)
Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge)
Co czwarty atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny atak podstawowy po wykonaniu ruchu staje się atakiem wzmocnionym.

Ruch Zjednoczenia: Revenant Rend (Ceruledge)
Ceruledge przygotowuje swoje dwa ostrza przed przekroczeniem wyznaczonego miejsca szybciej, niż oko może nadążyć. Ceruledge pozostawia przeciwnego Pokémona, którego trafi, obezwładniającego, po czym atakuje go trzema tnącymi ciosami.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Prezentacja wideo ruchów Ceruledge’a w Pokémon UNITE

Źródło: www.bing.com