Ceruledge, kolejna grywalna postać w Pokemon Unite, wzbudza entuzjazm graczy

Do strategicznej gry czasu rzeczywistego Pokemon Unite nadchodzi nowy dodatek i tym razem jest to debiut Ceruledge. Ten Pokémon typu Ghost i Fire, wprowadzony w grach Pokemon Scarlet & Violet, jest bardzo popularny wśród fanów ze względu na swój schludny wygląd i niedawne pojawienie się w Pokemon Go wraz z Charcadet i Armarouge.

Szczegóły na temat Ceruledge w Pokemon Unite

Ogłoszenie zostało ogłoszone przez firmę Unite w grze.

W komentarzach pod ogłoszeniem wyrażają się zarówno emocje, jak i pytania graczy. Niektórzy witają przybycie Ceruledge’a, nazywając go „królem”, podczas gdy inni ubolewają nad brakiem równowagi na korzyść atakujących i graczy.

Brak Pokémonów defensywnych i wspierających

Rzeczywiście, lista Pokemon Unite jest często zdominowana przez Pokemony skoncentrowane na ataku, co jest trendem odzwierciedlającym popularność tych stworzeń w głównych grach. Wszystkie najnowsze dodatki, takie jak Miraidon, Gyarados i Falinks, zostały sklasyfikowane jako atakujące lub wszechstronne.

Jednak ostatni dodatek typu defensywnego w Pokemon Unite miał miejsce w Umbreon w maju 2023 r., co jest długim okresem bez nowych Pokemonów defensywnych lub wspierających. Taka sytuacja może wywołać frustrację wśród fanów przyzwyczajonych do bardziej zróżnicowanych ról w grze.

Źródło: www.bing.com