Ceruledge dołącza do Pokémon UNITE: Szczegóły i wskazówki, które warto poznać

Nowa grywalna postać: Ceruledge dołącza do Pokémon UNITE.

Przygoda z Ceruledgem

Ceruledge, Pokémon Ognistego Ostrza, pojawia się w Pokémon UNITE jako grywalna postać. Ze skłonnością do walki w zwarciu, nasyconej płomieniami i wysysaniem widma, Ceruledge ewoluuje z Charcadeta podczas każdej gry.

Zdobycie Ceruledge’a

Gracze mogą uzyskać licencję Ceruledge za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Unite Battle Committee. Ten Pokémon typu Ognistego i Duchowego będzie dostępny wyłącznie z klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni po premierze.

Możliwości Ceruledge’a

Umiejętność (Charcadet): Płonące Ciało

Kiedy Charcadet uderza przeciwnika Pokémonem podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Zdolność ta zatrzymuje się po uruchomieniu.

Umiejętność (Ceruledge): Słaby pancerz

Otrzymując obrażenia od ataku, prędkość ruchu Ceruledge’a na krótki czas wzrasta. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Jeśli Ceruledge zadaje obrażenia przeciwnikowi Pokémonem swoim podstawowym atakiem lub ruchami, Pokémony te odnoszą obrażenia. Energia życiowa wycieka z tych ran, powodując z czasem szkody. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt kumuluje się sześć razy na przeciwnym Pokémonie, ten ostatni otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge’a.

Atak podstawowy (Charcadet)

Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge)

Co czwarty atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny atak podstawowy po wykonaniu ruchu staje się atakiem wzmocnionym.

Ruch Zjednoczenia: Widmowy Tasak (Ceruledge)

Ceruledge przygotowuje swoje dwa ostrza, zanim przepuści je przez wyznaczone miejsce szybciej, niż oko może nadążyć. Cerulege pozostawia przeciwnego Pokémona, którego uderza, obezwładniając go, po czym uderza go trzema machnięciami ostrza.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Film prezentacyjny Ceruledge Movements

Źródło: www.bing.com