Ceruledge dołącza do Pokémon UNITE: Odkryj jego umiejętności w filmie

W Pokémon UNITE: Ceruledge pojawia się nowy grywalny Pokémon

Nowa postać: Ceruledge

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że ​​Ceruledge dołącza do bitwy w Pokémon UNITE jako najnowsza grywalna postać.

Pokémon Fire Blades wkracza na wyspę Aeos jako wszechstronny wojownik walczący w zwarciu, z „skłonnością do szermierki nasyconą migoczącymi płomieniami i wysysaniem widma”. » Każdą grę rozpoczynasz jako odważny Charcadet, ale ostatecznie przekształcisz się w Ceruledge.

Zdobądź Ceruledge’a

Licencję Unite na Ceruledge można uzyskać za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Komitetu Bitewnego Unite. Ten Pokémon typu Ognistego i Duchowego będzie dostępny wyłącznie z Klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni po premierze.

Przegląd ruchów Ceruledge

Umiejętność (Charcadet): Płonące Ciało
Kiedy Charcadet uderza przeciwnika Pokémonem podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Zdolność ta ulega odnowieniu po uruchomieniu.

Umiejętność (Ceruledge): Słaby pancerz
Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia w wyniku ataku, jego prędkość ruchu wzrasta na krótki czas. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Jeśli Ceruledge zadaje obrażenia przeciwnikowi Pokémonem swoim podstawowym atakiem lub ruchami, dotknięty Pokémon otrzymuje obrażenia. Z tych ran wypływa energia życiowa, powodując z czasem szkody. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt kumuluje się sześć razy na przeciwnym Pokémonie, ten Pokémon otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge.

Atak podstawowy (Charcadet)
Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge)
Co czwarty atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny atak podstawowy po wykonaniu ruchu staje się atakiem wzmocnionym.

Ruch Zjednoczenia: Rozdzieranie Upiorów (Ceruledge)
Ceruledge przygotowuje swoje dwa ostrza, po czym przecina powietrze w wyznaczone miejsce szybciej, niż oko może nadążyć. Cerulege pozostawia przeciwnego Pokémona, którego uderza, obezwładniając go, po czym uderza go trzema machnięciami ostrza.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Film podglądowy ruchu Ceruledge

Źródło: www.bing.com