Ceruledge dołącza do Pokemon Unite: oczekiwany dodatek czy kolejne rozczarowanie?

Wiele lat po premierze gra MOBA Pokemon Unite nadal regularnie dodaje nowe grywalne postacie i teraz wiemy, że Ceruledge będzie następną osobą, która się pojawi.

Szczegóły na temat Ceruledge w Pokemon Unite

Stworzenie typu Ghost i Fire zostało dodane w Pokemon Scarlet & Violet, a ten uzbrojony spawn przekonał fanów swoim doskonałym projektem, a także swoją obecnością w Pokemon Horizons i niedawnym dodatkiem do Pokemon Go wraz z Charcadet i Armarouge.

Szczegóły ujawnił serwis Unite.

Reakcje społeczności

Pod ogłoszeniem pojawiło się kilka entuzjastycznych i pozytywnych komentarzy, które zachwalają tę wiadomość. Jeden z komentarzy brzmiał: „Yezir!!!!! „. Następnie inny dodał: „Nie mogłem się tego doczekać, mam nadzieję, że zagrają dobrze”, po czym inny komentarz po prostu nazwał Pokémona „KING CERULEDGE”.

Jednak najsilniejsze opinie w komentarzach wydają się wiązać z ciągłym brakiem Pokémonów Wsparcia i Obrony, czego dowodem jest dodanie jednego komentarza: „Niech zgadnę: to atakujący, wszechstronny lub szybki, prawda?” „.

Wiele innych komentarzy potwierdza tę skargę, z których jeden mówi: „Proszę o więcej wsparcia i zwolenników”, podczas gdy inny (prawdopodobnie sarkastyczny komentarz) dodaje: „Właśnie tego potrzebowaliśmy… innego atakującego lub szybkiego. Brawo.”

Skład składu Pokemon Unite

Obsada Pokemon Unite z pewnością skłania się ku Pokemonom skoncentrowanym na ataku, głównie dlatego, że często są one najpopularniejszymi Pokemonami w głównych grach. Wszystkie najnowsze dodatki, takie jak Miraidon, Gyarados i Falinks, były atakujące lub wszechstronne.

Tymczasem ostatnim typem defensywnym dodanym do Pokemon Unite był Umbreon w maju 2023 r., co oznacza, że ​​prawie rok nie dołączył do gry żaden nowy Pokemon defensywny ani wspierający, co może zwiększyć frustrację fanów.

Źródło: www.bing.com