Ceruledge dołącza do Pokémon UNITE jako nowa grywalna postać

Fani dużych Pokémonów mogą się radować, gdy Ceruledge dołącza do areny Pokémon UNITE jako najnowsza grywalna postać.

Przegląd ruchów Ceruledge

Ceruledge to Pokémon typu Ognistego i Duchowego, który wyróżnia się jako wszechstronny atakujący w zwarciu. Ewoluuje z dynamicznego Charcadeta i wyróżnia się atakami mieczem nasyconymi migoczącymi płomieniami i wysysaniem widma.

Odblokowanie Ceruledge będzie kosztować 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Komitetu Bojowego UNITE. Pamiętaj, że ten Pokémon będzie dostępny tylko z Klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni od jego premiery.

Przegląd ruchów Ceruledge

Umiejętność (Charcadet): Płomienne Ciało
Kiedy Charcadet uderza przeciwnika Pokémonem podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Ta umiejętność ma czas odnowienia po aktywacji.

Umiejętność (Ceruledge): Słaby pancerz
Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia od ataku, jego prędkość ruchu wzrasta na krótki czas. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Dodatkowo, jeśli Ceruledge zadaje obrażenia przeciwnemu Pokémonowi swoimi podstawowymi atakami lub ruchami, dotknięty Pokémon odnosi obrażenia. Ich energia życiowa wycieka z tych ran, zadając obrażenia w miarę upływu czasu. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt osiągnie sześciokrotność na przeciwnym Pokémonie, ten Pokémon otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge.

Atak podstawowy (Charcadet)
Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge)
Co czwarty atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając obrażenia dwukrotnie. Następny atak podstawowy po wykonaniu ruchu staje się atakiem wzmocnionym.

Ruch Zjednoczenia: Rozdzieranie Upiora (Ceruledge)
Ceruledge przygotowuje oba ostrza przed krojeniem szybciej, niż można dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Cerulege pozostawia przeciwnego Pokémona, którego uderza, obezwładniając go, po czym uderza go trzema tnącymi ciosami.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Źródło: www.bing.com