Ceruledge dołącza do Pokémon UNITE jako grywalna postać: szczegóły i wskazówki

Nowe ogłoszenie od Pokémon Company International: Ceruledge dołącza do bitwy w Pokémon UNITE jako najnowsza grywalna postać.

Ceruledge w Pokémon UNITE

Pokémon o ognistym ostrzu przybywa na wyspę Aeos jako wszechstronny wojownik walczący w zwarciu z „skłonnością do szermierki nasyconej migoczącymi płomieniami i widmowym wysysaniem”. Każdy mecz rozpoczynasz jako odważny Charcadet, ale ostatecznie ewoluujesz w Ceruledge.

Zdobycie Ceruledge’a

Licencję Unite na Ceruledge można uzyskać za 14 000 monet Aeos lub 575 klejnotów Aeos w sklepie Unite Combat Committee. Ten Pokémon typu Ognistego i Duchowego będzie dostępny wyłącznie z Klejnotami Aeos przez pierwsze siedem dni po premierze.

Przegląd ruchów Ceruledge

Pojemność (Charcadet): Płomienne Ciało. Kiedy Charcadet uderza innego Pokémona podstawowym atakiem, zadaje wokół siebie obrażenia płomieniami. Zdolność ta ulega odnowieniu po uruchomieniu.

Pojemność (Ceruledge): Słaby pancerz. Kiedy Ceruledge otrzymuje obrażenia typu Atak, jego prędkość ruchu wzrasta na krótki czas. Efekt ten może kumulować się maksymalnie dwukrotnie. Jeśli Ceruledge zadaje obrażenia innemu Pokémonowi swoim podstawowym atakiem lub ruchami, dotknięty Pokémon otrzymuje ranę. Energia życiowa wycieka z tych ran, powodując z czasem szkody. Efekt ten może kumulować się maksymalnie sześciokrotnie. Jeśli efekt kumuluje się sześć razy na przeciwnym Pokémonie, ten ostatni otrzymuje zwiększone obrażenia od Ceruledge’a.

Podstawowy atak (Charcadet): Co trzeci atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając zwiększone obrażenia.

Podstawowy atak (Ceruledge): Co czwarty atak staje się atakiem wzmocnionym, zadając podwójne obrażenia. Następny atak podstawowy po wykonaniu ruchu staje się atakiem wzmocnionym.

Ruch Zjednoczenia: Revenant Rend (Ceruledge). Ceruledge przygotowuje swoje dwa ostrza, po czym opuszcza je w wyznaczone miejsce z prędkością, której oko nie jest w stanie nadążyć. Cerulege pozostawia przeciwnego Pokémona, którego uderza, obezwładniając go, po czym uderza go trzema machnięciami ostrza.

Pokémon UNITE jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch, App Store na urządzenia z systemem iOS i Google Play na urządzenia z systemem Android.

Film podglądowy ruchu Ceruledge

Źródło: www.bing.com