Brakująca opcja Magikarp: Pokemon Unite traci pieniądze

Nowa ewolucja Magikarp

Nowa mechanika Magikarp pozwala ewoluować Pokémona w Gyarados. A to wymaga wypełnienia wskaźnika Wysiłku za pomocą podstawowych ataków i ruchów, takich jak Cepel i Splash. To całkowicie zmienia zwykły system poziomów dla innych postaci w grze.Dodanie Magikarp i tej nowej mechaniki w Pokémon Unite powinno zatem ożywić rozgrywkę.

Co więcej, dodanie skórki Red Gyarados Holowear dla Magikarpa do Pokémon Unite stanowiłoby hołd dla kultowej, błyszczącej wersji Gyarados, która pojawiła się w grach Johto.

Potrzeba czerwonej skórki Gyarados Holowear

Wydawać by się zatem mogło, że wprowadzenie skórki Red Gyarados Holowear do Pokémon Unite będzie oczywiste.Gwoli przypomnienia, ta błyszcząca forma jest jedną z najbardziej zapadających w pamięć gier z serii Pokémon. W grach Johto gracze mogą złapać gwarantowanego Czerwonego Gyaradosa nad jeziorem Anger, po tym jak w audycji radiowej Zespołu R przewidziano jego ewolucję.

Dlatego ta historia gier Johto uczyniła Red Gyarados jedną z najbardziej charakterystycznych błyszczących form serii Pokemon. Dlatego sensowne byłoby, aby Pokémon Unite uhonorował tę godną uwagi formę skórką kosmetyczną Holowear.

Obecnie nie ma kostiumów Holowear dla błyszczących wariantów grywalnych postaci w Pokémon Unite. Jednak dodanie nowego koloru dla Gyarados byłoby świetnym sposobem na złożenie hołdu jednej z najbardziej zapadających w pamięć postaci serii.

Odpowiedni dodatek budujący emocje wśród fanów Pokemon Unite

Ponieważ plotki wskazują na możliwą nową grę Johto dla głównej serii Pokemon, Pokemon Unite byłby w idealnej sytuacji, aby zwiększyć emocje wokół tych plotek, dodając skórkę Red Gyarados Holowear, gdy Magikarp dołączy do składu pod koniec tego miesiąca. Wszystko wskazuje na to, że nadszedł właściwy czas na włączenie Red Gyarados do Pokémon Unite, co mogłoby w ten sposób wykorzystać te plotki do zwiększenia zainteresowania fanów.

Źródło: www.bing.com