24 stycznia: Wyjątkowy dzień dla fanów Pokemon Unite

Nowy dodatek do Pokémon Unite

Rok 2023 przyniósł przełom w grze Pokémon Unite, w której dodano 14 nowych grywalnych stworzeń. Najnowsze, Magikarp i Gyarados, dołączą do gry 24 stycznia i wprowadzą nowe opcje rozgrywki.

Nowe stworzenia dla graczy

Fani Pokémon Unite zostali rozpieszczeni w 2023 roku, dodając 14 nowych grywalnych stworzeń. Niedawno Pokémon Unite dodał Meowscaradę i Metagross w grudniu 2023 r., zamykając rok dwoma popularnymi potworami dołączającymi do listy grywalnych postaci.

W 2024 r. trudno będzie promować tak ekscytujące dodatki, jednak Pokémon Unite rozpoczyna ten rok od razu, udostępniając graczom jednego z najbardziej kultowych potworów pierwszej generacji do wypróbowania od 24 stycznia.

Czego gracze oczekują od rozgrywki A Unite Pokemon Magikarp i Gyarados

Chociaż Magikarp nie jest najpotężniejszym stworzeniem, jego zdolność do ewolucji w Gyarados zapewni wiele opcji gry, Gyarados będzie miał dostęp do potężnych ruchów, w tym Wodnego Ogona i Boi.

Jedną z nowych funkcji może być dostępność opcji „Holowear”, w rzeczywistości nie wiemy jeszcze, jakie będą opcje kosmetyczne dla tych nowych dodatków.

Źródło: www.bing.com