24 stycznia: Wielki dzień dla fanów Pokémon Unite

Podsumowanie krok po kroku

Pokemon Unite uczynił rok 2023 sukcesem, dodając 14 nowych grywalnych stworzeń. Niedawno 24 stycznia do gry dołączyli Magikarp i Gyarados z nowymi opcjami rozgrywki. Gracze mogą spodziewać się, że słaby zestaw ruchów Magikarpa przekształci się w potężne ruchy, gdy ten ewoluuje w Gyarados.

Ekscytacja dla graczy Pokemon Unite

Na fanów Pokemon Unite w 2023 roku czeka nie lada gratka, a gra doda 14 nowych grywalnych stworzeń, które gracze będą mogli wypróbować. Ostatnio do gry dodano Meowscaradę i Metagross w grudniu 2023 r., kończąc rok dwoma popularnymi zegarkami. Dodając Magikarp, Pokemon Unite pokazuje, że rok 2024 rozpoczyna się znakomicie, oferując graczom jednego z najbardziej kultowych monów Gen 1.

Magikarp i Gyarados dołączą do Pokemon Unite 24 stycznia

Gracze będą mogli uzyskać dostęp do Magikarp i Gyarados w Pokemon Unite od 24 i 25 stycznia, w zależności od regionu. Bazując na ich dostępności na serwerze testów publicznych Pokémon Unite, gracze ujawnili, czego mogą się spodziewać pod względem rozgrywki, dołączając do bitwy jako te nowe potwory.

Czego gracze Magikarp i Gyarados mogą się spodziewać w Pokemon Unite

Magikarp nie jest najpotężniejszym stworzeniem, w głównej serii Pokemonów może użyć jedynie kilku ataków. Te ruchy są również stosowane do Pokemon Unite, Magikarp zna tylko Splash, który nie zadaje obrażeń, oraz Flail, który zadaje więcej obrażeń, im mniej HP mu pozostało. Ciekawą mechaniką wprowadzoną przez Magikarpa jest nowa metoda ewolucji, w której Magikarp ewoluuje w Gyarados, gdy jego wskaźnik wysiłku jest pełny.

Gdy Magikarp ewoluuje w Gyarados, uzyskuje dostęp do niektórych z najpotężniejszych ataków Gyarados z głównej serii, takich jak Wodospad, Wodny Ogon, Smoczy Oddech i Odbicie. Ten ruch daje Gyaradosowi szeroką gamę opcji, które wspierają jego rolę Speedstera walczącego w zwarciu. Jego agresywny styl gry jest również wspierany przez jego pasywną zdolność Moxie, która skraca czas odnowienia jego ruchów za każdym razem, gdy zdobędzie KO lub asystę.

Jedną rzeczą wciąż w dużej mierze nieznaną w związku z premierą Magikarp i Gyarados w Pokemon Unite są opcje kosmetyczne dostępne dla nich za pośrednictwem Holowear.

Źródło: www.bing.com