Żona tego trenera Pokemon Go odbiera jego chromatycznego pokemona po każdym polowaniu

Żądza błyszczących Pokémonów

Gracz Pokémon Go niedawno złapał błyszczącego Pokémona, ale wygląda na to, że jego żona chce się za to przypisać. Społeczność odpowiedziała wyjątkową radą dla gracza.

Rzadkość błyszczących Pokémonów

Błyszczące Pokémony to rzadkie i bardzo poszukiwane nagrody w świecie Pokémon Go. Dla wielu graczy jest to trudne zadanie, biorąc pod uwagę, że szanse na znalezienie podstawowego błyszczącego Pokémona wynoszą 1 do 500.

Spotkanie błyszczącego Pokémona to dla wielu graczy moment ekscytacji i dumy.

Nieoczekiwana reakcja żony gracza

Kiedy temu trenerowi Pokémon Go udało się złapać błyszczącego Mareepa, szybko podzielił się zdobyczą z żoną. Jednak jej nieoczekiwana reakcja zszokowała gracza.

W poście na Reddicie zatytułowanym „Po każdym polowaniu moja żona próbuje zabrać mojego Pokémona na własność!” „, gracz udostępnił zrzut ekranu pokazujący, jak jego żona odpowiada na nowe przechwycenie Mareepa Shiny’a słowami: „To moje, ok, kochanie”.

Ta zabawna reakcja wywołała różne reakcje społeczności Pokémon Go na Reddicie, począwszy od sugestii, takich jak zmiana hasła telefonu, po genialne wskazówki, co zrobić z Mareepem.

Wskazówki społeczności

Grupa graczy szybko zwróciła uwagę, że wydarzenie Mareep Community Day Classic odbędzie się 25 listopada. Dzień Społeczności to idealna okazja dla graczy z całego świata do schwytania błyszczących Mareepów, ponieważ szanse na ich odnalezienie będą zwiększone w trakcie wydarzenia.

„Daj jej to i spraw jej radość, wiedząc, że za kilka tygodni będzie je łatwo znaleźć podczas Klasycznego Dnia Społeczności” – zasugerował jeden z graczy.

I z pewnością wydaje się, że jest to sytuacja korzystna dla tego trenera, który w ciągu kilku tygodni będzie miał szansę schwytać znacznie więcej błyszczących Mareepów.

Źródło: www.bing.com