Wiadomości Pokémon Go


Pokemon Go, co to jest?

Pokemon Go to gra mobilna, która wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, aby zapewnić bardziej rzeczywiste doświadczenia związane z Pokemonami. Pozwala ona ludziom uchwycić ich ulubione Pokemony w prawdziwym świecie przy użyciu tej samej technologii, którą wykorzystuje Google Maps. Gra została opracowana przez Niantic Labs i wydana przez ojca Pokemonów, Nintendo.

Jeśli martwisz się, że Pokemon Go będzie cię kosztować, nie masz się czym martwić, ponieważ Pokemon Go jest w rzeczywistości darmową grą na iOS i Androida. Nie będzie Cię to nic kosztować, dopóki nie skończą Ci się Pokéballe i nie będziesz musiał kupić więcej. Możesz kupić Pokecoins, które pozwolą Ci kupić takie rzeczy jak Pokéballs i specjalne przedmioty, które pomogą Ci zdobyć doświadczenie i uleczyć Twojego Pokemona po walce.

Pokemon Go wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, bardzo podobną do Google Maps, więc mapuje rzeczywiste środowiska, aby umieścić Pokemony w prawdziwym świecie. Następnie do Ciebie należy eksploracja świata, aby złapać Pokemona, rozwinąć go i nadać mu poziom, aby stał się silniejszy. Inną ważną częścią rozgrywki będzie zdobywanie siłowni i utrzymywanie ich pod panowaniem swojej drużyny tak długo, jak to możliwe, zanim zostaną przejęte przez kogoś innego.

To, co czyni tę grę zupełnie inną od wszystkiego innego w sklepach z aplikacjami mobilnymi, to fakt, że pozwala ona ludziom wyjść z domu, ćwiczyć i poznawać innych graczy. Dawno nie widziałem gry, która zachęca ludzi do ruszenia się z kanapy i wyjścia w świat, by odkrywać i nawiązywać kontakty towarzyskie.

Franczyza Pokemon zawsze była bardzo popularna wśród graczy, młodych i starych, ale kiedy franczyza przeszła na urządzenia mobilne i stworzyła prawie całkowicie nowe doświadczenie dla graczy, nawet ludzie, którzy są całkowicie niezaznajomieni z Pokemonami, biorą grę, aby grać.

Dzięki rozszerzonej rzeczywistości, gracze mogą zobaczyć wirtualne Pokemony w prawdziwych lokalizacjach, dzięki czemu czują się jak w grze Pokemon. Zrzuty ekranu obejmują zobaczenie Magikarpa na plaży lub dostrzeżenie Pokemona w czyimś domu. Celem gry jest złapanie wszystkich Pokemonów, prawie jak kolekcja, ewoluowanie ich i zwiększanie ich poziomu, aby stały się silniejsze. Ponieważ niektóre Pokemony są prawie niemożliwe do znalezienia, dość trudno jest "złapać je wszystkie".

Znajdź na tej stronie najnowsze wiadomości o Pokémon Go: nowości, aktualizacje, nagrody, itp.

Creo Gaming

Bossowie rajdowi Pokemon GO na maj 2024

Pokémon GO Raid Bossowie na maj 2024 r Dzięki planowi działania na maj gracze mogą spodziewać się wielu ekscytujących bitew raidowych. Planowane są różne wydarzenia … Czytaj