Żona gracza Pokemon Go odbiera swojego chromatycznego pokemona po każdym polowaniu

Nieoczekiwana prośba o błyszczącego Pokemona w Pokemon Go

Błyszczące Pokemony są rzadką i poszukiwaną nagrodą w świecie Pokemon Go. Dla wielu jest to przytłaczające wyzwanie, biorąc pod uwagę, że podstawowa szansa na znalezienie błyszczącego Pokemona wynosi 1 na 500.

Spotkanie błyszczącego Pokemona jest zatem dla wielu graczy momentem emocji i sukcesu.

W poście na Reddicie zatytułowanym „Po każdym polowaniu moja żona próbuje zdobyć mojego pokemona!” „, gracz udostępnia zrzut ekranu pokazujący, jak jego żona odpowiada na nowe błyszczące schwytanie Marill’a słowami: „To moje, ok, kochanie. »

Ta zabawna wymiana zdań wywołała różne reakcje społeczności Pokemon Go na Reddicie, począwszy od sugestii, takich jak zmiana hasła telefonu, po genialne porady, co zrobić z Marillem.

Doskonała okazja

Kilku graczy szybko zauważyło, że klasyczne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności w Marill odbędzie się 25 listopada. Dzień Społeczności stanowi idealną okazję dla graczy z całego świata do zdobycia Błyszczących Marillów, ponieważ będą one miały zwiększone szanse na pojawienie się w trakcie wydarzenia.

Dla tego gracza, przynajmniej zdaniem społeczności, ma on doskonałą szansę, aby zaimponować swojej żonie, hojnie obdarowując ją błyszczącym Marillem, wiedząc, że kolejny będzie mógł zdobyć jeszcze w listopadzie.

„Daj jej to i spraw jej radość, wiedząc, że za kilka tygodni będzie je łatwo znaleźć podczas Classic Community Day” – zasugerował jeden z graczy.

I z pewnością wydaje się, że jest to sytuacja korzystna dla tego gracza, który będzie miał okazję schwytać znacznie więcej błyszczących Marillów w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Źródło: www.bing.com