Zobacz, jak fani Pokémon Go stworzyli najzabawniejszą siłownię w historii

Członkowie społeczności Pokemon Go nie kryli śmiechu, gdy trener odkrył zabawną arenę, na której każdy fan wyraźnie „dostał misję”.

Zabawne siłownie

Siłownie są cennym zasobem w Pokemon Go, ponieważ te lokalizacje są kluczowe dla trenerów, którzy mogą pasywnie zdobywać Pokemony podczas gry.

Aby przejąć kontrolę nad areną, gracze muszą zostawić Pokémona w swojej drużynie, aby go bronił. Podczas gdy wielu trenerów po prostu wysyła swoje najsilniejsze potwory do obrony areny, niektórzy psotni fani próbują koordynować działania z kolegami z drużyny w oparciu o to, co zostało im przesłane.

Odkrycie ciekawej areny

Szczególnie jedna arena wywołała wiele rozbawienia w społeczności Pokemon Go po tym, jak fan odkrył arenę zamieszkaną przez Pokemony w letnim stroju i okularach przeciwsłonecznych.

Użytkownik subreddita Pokemon Go o imieniu „noahkrum” opublikował post zatytułowany „Prawdopodobnie najzabawniejsza siłownia, w jakiej kiedykolwiek umieściłem Pokemona”. Zamieścił zrzut ekranu przedstawiający Pokemona w kostiumach i wszystkich noszących okulary przeciwsłoneczne.

Fani w komentarzach pokochali arenę tematyczną, a wielu z nich oklaskiwało nieznajomych, którzy doskonale skoordynowali swoje Pokémony.

Na szczęście użytkownik potwierdził, że tak nie było. „AKTUALIZACJA: ktoś umieścił w sali gimnastycznej Pichu o tym samym motywie” – ujawnili.

Następnie trener opublikował oddzielny post na subreddicie ThemedGyms i potwierdził, że zespół okularów przeciwsłonecznych wciąż żyje i ma się dobrze.

Choć w Pokemon Go występuje wiele Pokemonów w kostiumach, tylko nieliczni noszą okulary przeciwsłoneczne. Oprócz sześciu Pokémonów reprezentowanych na tej siłowni, są tam Absol w okularach przeciwsłonecznych, Sneasel w okularach przeciwsłonecznych i tęczowy Dragonite z Fashion Show 2023.

Miejmy nadzieję, że te modne Pokémony będą mogły cieszyć się chwilą w centrum uwagi tak długo, jak to możliwe.

Źródło: www.dexerto.com