Złap Shiny Cryogonal w Pokémon Go i weź udział w wydarzeniu Catch Mastery: Ice

Wydarzenie Pokémon Go: Mistrzostwo złapania: Lód

Powietrze przebiega dreszcz, znak, że Pokémony typu Lodowego są na zewnątrz. A w nadchodzących tygodniach znajdziemy ich mnóstwo, zwłaszcza dzięki nowym wydarzeniom Pokémon Go świętującym zmianę pory roku. Niantic udostępniło szczegółowe informacje na temat wydarzenia Catch Mastery: Ice – pierwszego wydarzenia zimowego sezonu Pokémon Go – upamiętniającego mnóstwo Pokémonów typu lodowego odkrytych w ciągu ostatnich trzech dekad. Wydarzenie potrwa tylko od 10:00 do 20:00 czasu lokalnego 9 grudnia. Gracze będą zatem musieli stawić czoła mrozowi, aby zdobyć rzadkie (i być może błyszczące) Pokémony i nagrody.

Zadanie

Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem graczy będzie złapanie jak największej liczby Pokémonów typu Lodowego w czasie trwania wydarzenia, z dodatkowymi doświadczeniami w postaci przyjemnych, doskonałych lub sensacyjnych rzutów. Świat zostanie zaatakowany przez spawny Snorunta i Bergmite’a, które mają zwiększoną szansę na bycie błyszczącymi i są niezbędne do ukończenia badań na czas. Cryogonal będzie również obecny podczas tego wydarzenia, ale wyłącznie jako nagroda za ukończenie ekskluzywnych dla wydarzenia zadań związanych z badaniami terenowymi, badaniami czasowymi i płatnymi badaniami w określonym czasie.

Nagrody i konsekwencje

Każde z badań czasowych jest identyczne i będzie obejmować 40 spotkań z Cryogonal, co daje łącznie 80, jeśli wykupione zostaną płatne badania. Począwszy od tego wydarzenia, Cryogonal można znaleźć w jego świecącym kolorze i podobnie jak Snorunt i Bergmite, jego szansa na świecenie zostanie zwiększona na czas trwania wydarzenia. Ponieważ wydarzenie Catch Mastery: Ice kładzie duży nacisk na łapanie Pokémonów, a nie na walkę, w Raidach nie będą obecne żadne nieujawnione Pokémony i nie będzie żadnych zmian w składzie jaj. Po zakończeniu wydarzenia Snorunt, Bergmite i Cryogonal powrócą do rzadkich spawnów, które zwykle ograniczają się do śnieżnych dni, chociaż mogą pojawić się ponownie w jednym z nadchodzących wydarzeń zaplanowanych w Pokémon Go w grudniu i później.

Źródło: www.bing.com