Złap Pokémona bez ryzyka dzięki Master Ball!

Trener Pokemon Go używa swojej mistrzowskiej piłki, aby złapać błyszczącego potwora w kostiumie

Trener Pokemon Go zyskał szacunek społeczności po tym, jak użył swojej Master Ball do złapania błyszczącego pokemona w kostiumie, swojego ulubionego.

Duża część zabawy w Pokémon Go polega na łapaniu ulubionych Pokémonów, czy to do kolekcji, czy do wykorzystania w treściach PvE lub PvP.

Gra mobilna zawiera także wiele Pokémonów w kostiumach, które są dostępne tylko podczas określonych wydarzeń. Oznacza to, że niektórzy szczęśliwi trenerzy mogą znaleźć swoje ulubione potwory w fajnych strojach, chociaż będzie to trwało tylko przez ograniczony czas.

Dlatego jeden z fanów Pokemon Go nie ryzykował po zobaczeniu swojego ulubionego pokemona w błyszczącym kostiumie na wolności i zdecydował się użyć cennej Master Ball, aby go złapać.

Kontrowersyjny wybór użycia Master Ball

Trener, o którym mowa, podzielił się swoim ujęciem na subreddicie Pokemon Go w poście zatytułowanym „Nie ryzykowałem z tą panią”.

Zamieścili zrzut ekranu pokazujący, że omawiany Pokémon to noszący wstążkę Shiny Jigglypuff, który zadebiutował podczas wydarzenia noworocznego 2024.

OP wyjaśnił: „Powiedziałem mężowi, że musimy wybrać się na polowanie na Shiny, kiedy wczoraj wróciłem do domu z pracy. Zatrzymałem się po drodze po receptę i okazało się, że Jigglypuffy też chodzą do apteki. Wiedziałem, że takiemu szczęściu może towarzyszyć tylko tragedia, więc złapałem je Master Ballem. »

Wielu trenerów stwierdziło, że „szanuje” używanie Master Ball do łapania ulubionej piłki i grania tak, jak chce.

Opinie innych graczy

„Szczerze mówiąc, szanuję to. Znacznie lepiej niż ludzie tacy jak ja, którzy nie mogą się zmusić, aby z niej skorzystać, dlatego rzadko używam Master Ball w głównych meczach” – powiedział jeden z fanów.

Inny trener zaakceptował wybór i stwierdził: „Jest bardzo fantazyjna, zasługuje na taki wyjątkowy bal”

Inni zauważyli, że rozumieli jego użycie, ale uważali, że Master Ball był być może przesadny. „Szanuję chwyt Master Ball, ale Golden Razz i Ultra równie dobrze poradziłyby sobie z tym zadaniem” – powiedział jeden z trenerów.

W komentarzach OP zapewnił społeczność, że nie żałuje korzystania z Master Ball. „Gdybym przegapił przebranego w kostium Shiny Jigglypuffa, poważnie żałowałbym. »

Źródło: www.bing.com