Złap Perfect Mankeya podczas specjalnej godziny Pokémon Go

Godzina uwagi, w której można złapać Pokemona Mankeya

W tym tygodniu Godzina Spotlightów w Pokémon Go skupia się na Pokémonie Pig Monkey, Mankey. To wydarzenie oferuje trenerom doskonałą okazję do uchwycenia idealnego Mankeya, zwłaszcza że w przyszłości spodziewane jest dodanie trzeciej ewolucji, Annihilape.

Przedstawiono Mankeya i jego ewolucję Primeape

Mankey i jego ewolucja Primeape to intrygujący wybór dla Godziny Spotlight, ponieważ te Pokémony z regionu Paldean zaczynają pojawiać się w Pokémon Go. Sugeruje to, że wkrótce może nadejść Dzień Społeczności Mankeya, co doprowadzi do wprowadzenia „Annihilape”.

Duplikat bonusu za złapanie cukierków

Oprócz przewidywania przyszłego rozwoju wydarzeń, w tym tygodniu Godzina Spotlight obejmuje także premię w postaci zduplikowanych cukierków do chwytania. Chociaż Cukierki Mankey nie są zbyt poszukiwane, premia dotyczy wszystkich Pokémonów, w tym Nagród za Badania i Bossów Raidów.

W poszukiwaniu idealnego Mankeya

Idealny Mankey odnosi się do Pokémona posiadającego doskonałe statystyki IV (indywidualne wartości). IV określają potencjał Pokémona w różnych cechach. Można zidentyfikować idealnego Mankeya wyłącznie na podstawie jego komputera, zwłaszcza jeśli masz poziom 30 lub wyższy. Dla idealnego Mankeya IV z 15/15/15, CP powinno wynosić około 998 na poziomie 30 i 1081 na poziomie 35 (wzmocnione przez pogodę).

Umiejętności Primeape’a w PvP

Jeśli chodzi o żywotność TCG Primeape’a, nie jest on szczególnie silny, ale jego ewolucja w Annihilape powinna poprawić jego umiejętności. Primeape może przydać się w rajdach dla początkujących trenerów oraz w GO Battle League dzięki swoim szybkim atakom. Zestaw ruchów, kontratak, cięcie cienia i walka w zwarciu zapewnia dużą wszechstronność. Jednak Primeape’owi brakuje obrony, co podkreśla potrzebę postrzegania go jako szklanej armaty.

Występy Primeape w różnych ligach

W Wielkiej Lidze Primeape może odnieść zwycięstwo nad niektórymi Pokémonami, takimi jak Registeel, Alolan Sandslash, Walrein, Lanturn i Galarian Stunfisk. W Ultra League wymagany jest Primeape na poziomie 50, aby dobrze walczyć z Registeelem, Obstagoonem, Swampertem, Walreinem i Cobalionem. Może jednak walczyć z Cresselią, Giratiną, Tapu Fini, Trevenantem i Charizardem.

Należy zauważyć, że Primeape nie jest zalecany do bitew Master League.

Sezon Przygód trwa

Jeśli chodzi o bieżący sezon Pokémon Go, Sezon Przygód trwa pełną parą. Zawiera wydanie Generacji 9 i specjalne zadanie badawcze Paldean Adventure. Trenerzy mogą także wziąć udział w Timed Investigation: Master Ball Quest i rywalizować w GO Battle League.

Goń za błyszczącymi Mankeys i bonusami ze słodyczy

Podczas Godziny Refleksów trenerzy mogą również spotkać Błyszczącą Mankey. Shiny Mankey został wprowadzony w marcu 2019 roku w ramach wydarzenia Combat Duel 2019. Błyszcząca wersja ma zieloną kolorystykę, podobną do jej ewolucji Machopeur.

Oprócz polowania na błyszczyki, udział w Godzinie Spotlight oferuje korzyść w postaci podwójnego bonusu za złapanie cukierka. Dzięki temu trenerzy mogą zbierać cukierki dwa razy szybciej niż zwykle, łącznie z nagrodami za badania.

Podsumowując, w tym tygodniu „Godzina reflektorów” to świetna okazja, aby uchwycić doskonałego Mankeya i potencjalnie rzucić światło na jego przyszły rozwój. Uczestniczący Trenerzy mogą również cieszyć się premią za podwójne zdobycie cukierków i szansą na spotkanie Błyszczącej Mankey.

Źródło: fagenwasanni.com