Złap Bombardiera w Pokémon Go – czy może być błyszczący?

Bombardier zadebiutował w Pokemon Go. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby złapać tego ptaka z Paldei, w tym strategie użycia i szczegóły dotyczące jego wersji chromatycznej.

Jak złapać Bomberdiera w Pokemon Go

W tej chwili jedynym sposobem na zdobycie Bombbirdiera w Pokemon Go jest pokonanie go w Raidzie. Gdy go pokonasz, będziesz miał ograniczoną liczbę Premier Balls, aby spróbować go schwytać. Nie zapomnij użyć Nanana Berries, aby zwiększyć swoje szanse na sukces!

Bomberdier pojawi się w 3-gwiazdkowych rajdach podczas wydarzenia Ultra Unlock: Paldea, które potrwa od 10 do 15 września 2023 r. Nie wiadomo, jak często będzie się pojawiał po zakończeniu tego wydarzenia, więc zdobądź go jak najszybciej.

Liczniki bombowców w Pokemon Go

Oto niektóre z najlepszych strategii pokonania Bombardiera w Pokemon Go:

– Używaj Pokémonów typu Elektrycznego, Wróżkowego, Lodowego i Kamiennego.

– Jeśli nie masz żadnego z powyższych Pokémonów, po prostu użyj swojego najsilniejszego Pokémona, który potrafi wykorzystać słabości Bombardiera.

– Bombardier to 3-gwiazdkowy Raid Boss, więc powinieneś być w stanie pokonać go solo, jeśli masz silną drużynę wojowników z wysokim CP i optymalnymi atakami.

Czy potrafisz złapać chromatyczny bombowiec w Pokemon Go?

Bardzo rzadko zdarza się, aby nowy Pokemon debiutował w wersji Shiny w Pokemon Go, ale dobrą wiadomością jest to, że Shiny Bomberdier jest już dostępny w grze.

Bombardier ma jeden z bardziej subtelnych wariantów Chromatycznych w grze, z główną różnicą polegającą na ciemnoszarym dziobie i nogach zamiast tradycyjnego czerwonego dzioba i nóg Bombardiera.

Podobnie jak w przypadku każdego chromatycznego Pokémona, bardzo trudno będzie go spotkać. Będziesz potrzebować mieszanki szczęścia i cierpliwości (i prawdopodobnie wielu przepustek rajdowych), jeśli jesteś zdeterminowany, aby je złapać.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby złapać Bombardiera. Będąc tutaj, zapoznaj się z poniższymi innymi przewodnikami Pokemon Go:

– Przewodnik po grze Pokemon Go Spotlight Hour

– Aktualni bossowie rajdowi w Pokemon Go

– Najlepszy Pokemon w Pokemon Go

– Przewodnik po licznikach Arlo

– Przewodnik po licznikach klifów

– kontratakuje Giovanni

– Przewodnik po licznikach Gruntów

– Jak zdobyć zdalne przepustki raidowe

– Przewodnik po licznikach Sierra

– Jak złapać Ditto w Pokemon Go

– Sklep Pokemon Go: lista przedmiotów, ceny, zmiany w pudełkach

– Kody promocyjne Pokemon Go

Źródło: www.dexerto.com