Złap błyszczącego Wingulla: Kompletny przewodnik po grze Pokemon GO Wingull Spotlight Hour

Gracze Pokemon GO zawsze wypatrują najlepszych momentów najlepszych Pokemonów i ten czerwiec nie jest wyjątkiem. Ostatnim potworem w centrum uwagi jest Pokémon Wingull. Czasy podświetlenia Pokemon GO Wingull pozwolą trenerom złapać to stworzenie przez określony czas. Jednakże, podobnie jak wszystkie inne Pokémony, zgubisz się, jeśli nie będziesz wiedział, co robić i jak je złapać. Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc w naszym dedykowanym przewodniku po godzinach najważniejszych wydarzeń Wingull!

Czas podświetlenia Pokemon GO Wingull i bonus specjalny

Podobnie jak Pokémon Makuhita, czas światła reflektora Wingulla jest podobny pod względem czasu i podejścia. Najważniejszy czas Pokemon GO Wingull rozpoczyna się 11 czerwca 2024 r. od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego. Kiedy zalogujesz się do Pokemon GO, nagle zobaczysz na mapie wielu Wingulli, gotowych do schwytania.

W tych godzinach masz także okazję schwytać Błyszczącego Wingulla. Masz szansę spotkać jednego z tych błyszczących Pokémonów, ponieważ częstotliwość ich pojawiania się wzrasta. Pamiętaj jednak, że ich błyszczące wskaźniki pojawiania się są zawsze takie same, więc wszystko zależy od twojego szczęścia.

W każdym razie, jeśli grasz w czasie Highlight Hour, możesz zdobyć dobre nagrody w Pokemon GO. Za godzinę atrakcji Wingull możesz zdobyć 2x Cukierki Trenera. Jeśli więc chcesz złapać Pokémona lub przedmiot, jest to najlepszy wybór do rozważenia przed jutrzejszą grą.

Czas na Pokemon GO Wingull: najlepsze wskazówki dotyczące łapania

Teraz, gdy znasz już godziny i nagrody za złapanie Wingulla w Pokemon GO, przyjrzyjmy się kilku wskazówkom sugerowanym przez społeczność, aby zwiększyć Twoje szanse na złapanie Wingulla:

1. Poruszanie się powoduje pojawienie się Pokémonów

Chyba wszyscy wiemy, że Pokemon GO opiera się na ruchu. Im więcej chodzisz, tym większe są szanse na pojawienie się Pokémona. Jak zawsze, moją najlepszą wskazówką na czas Wingull Spotlight Time w Pokemon GO byłoby dużo spacerować. Poważnie, spaceruj jak najwięcej. Ponieważ jest to czas reflektorów, nawet po siedmiu krokach w pobliżu powinno pojawić się Wingull. Skorzystaj więc z okazji, aby pokonać pewien dystans podczas łapania Pokémona.

2. Szybkie przechwytywanie jest Twoim sprzymierzeńcem

Ta metoda jest przeznaczona specjalnie dla trenerów, którzy chcą złapać jak najwięcej Wingulli. Ukończenie spotkania związanego ze schwytaniem zajmuje około 16 sekund. Nie chcemy tego, bo mamy tylko godzinę. Dlatego najlepiej jest zastosować metodę szybkiego przechwytywania.

Na szczęście łatwo jest wiedzieć, jak z niego korzystać. Użyj jednego palca i przytrzymaj ikonę jagody lub Pokeballa, a drugim palcem rzuć Pokeball. Gdy zobaczysz, że Pokeball uderza Pokémona, zwolnij przycisk z ikoną i natychmiast kliknij przycisk ucieczki w lewym górnym rogu. Zobaczysz Pokémona dodanego do twojego zespołu. Przyzwyczajenie się do tego zajmie ci trochę czasu, więc sugeruję, abyś trochę poćwiczył, zanim zacznie się czas skupienia.

3. Używaj jagód podczas spotkań

Jagody są Twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami w każdym spotkaniu z Pokémonami. Zwiększają ilość łapanych cukierków, zwiększają szansę na złapanie itp. Jeśli więc podczas swoich przygód spotkasz Wingulla, użyj na nim Framby Berry. Zwiększa to Twoje szanse na natychmiastowe złapanie Pokémona, nie pozwalając mu uciec.

4. Zaopatrz się w Pokéballe

Jak można się spodziewać, Pokéballe w Pokemon GO są siłą napędową gry. Chociaż możesz używać ich tyle, ile chcesz, są one dostępne w ograniczonych ilościach. Więc jeśli Pokémon ucieknie, praktycznie zmarnowałeś tę szansę.

W rezultacie sugeruję odwiedzanie PokéStopów i zaopatrzenie się w jak najwięcej Pokéballi. Super i Hyper Balls są jeszcze bardziej przydatne, pozwalają złapać Pokémona z mniejszą szansą na ucieczkę. Jeśli więc zauważysz, że potwór ciągle ucieka przed czerwonymi Pokéballami podczas Godziny Wingull Highlight w Pokemon GO, użyj zamiast tego Hyper Balla!

5. Użyj kadzidła, aby przyciągnąć Wingulle

Ostatnią wskazówką, jaką mogę ci dać, aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie Shiny Wingull w Pokemon GO, jest użycie dostępnego kadzidła. Kadzidło Daily Adventure przyciąga wszystkie dzikie Pokémony do Twojej lokalizacji na 15 minut. Jak sama nazwa wskazuje, gra codziennie zapewnia graczom jedno darmowe kadzidło. Możesz jednak kupić więcej kadzideł o dłuższym czasie działania, zdobywając Pokécoins.

Cóż, mam nadzieję, że jesteś teraz gotowy na moment podświetlenia Wingulla w Pokemon GO! Daj mi znać w komentarzach poniżej, jeśli uda Ci się schwytać Błyszczącego Wingulla.

Jakie są właściwości Wingulla w Pokemon GO? Wingull jest Pokémonem typu Wodnego/Latającego, z unikalnymi mocnymi i słabymi stronami. Potrafi dobrze walczyć z Pokémonami typu Ziemnego i jest odporny na Walkę, Robaki, Stal, Ogień i Wodę. Jest jednak słaby przeciwko typom Rock i Electric.

Źródło: www.bing.com