Złap błyszczącego Galarian Weezinga w Pokemon Go!

Dowiedz się, jak zdobyć Galariańskiego Weezinga w Pokémon Go!

Jak zdobyć Galarian Weezing w Pokémon Go

Istnieje wiele unikalnych typów Pokémonów do zebrania w Pokémon Go, a lista stale się powiększa. Galarian Weezing to jedno z najtrudniejszych stworzeń do znalezienia w Pokémon Go. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć Galarian Weezing, poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły.

Galarian Weezing jest Pokémonem typu Trującego/Baśniowego, więc jest słaby przeciwko atakom naziemnym, stalowym i psychicznym. Jego najlepsze ataki to Fairy Wind i Play Rough, gdy są używane do atakowania innych Pokémonów na Arenach. To konkretne stworzenie nie ewoluuje.

Jak zdobyć Shiny Galarian Weezing w Pokémon Go

Możesz zdobyć błyszczące Galarian Weezing, ale są one niezwykle rzadkie. Wszystko, co możesz zrobić, to mieć nadzieję, że szczęście się do ciebie uśmiechnie i możesz natknąć się na błyszczący wariant, który dodasz do swojego Pokédexu.

Aby zdobyć Galarian Weezing, zwykle musisz poczekać, aż Pokemon pojawi się w rotacji rajdu trzeciego poziomu. Jednak dzięki czasowemu wydarzeniu badawczemu Błyszczący ogród możesz zdobyć Galariańskiego Weezinga, wykluwając dwa jaja. Udział w zadaniach Lśniącego Ogrodu i wydarzeniu kończy się 8 sierpnia o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć Galariańskiego Weezinga!

źródło: gameranx.com