Złap Błyszczącą Emolgę w wydarzeniu Stadium Sights w Pokémon Go

Sezon Pokémon Go: Parting the Skies rozpoczął się wraz z długo oczekiwanym wydarzeniem, Sezonami Stadionowymi. Od 1 do 4 czerwca nowy sezon oferuje możliwość wygrania licznych nagród, w tym możliwość złapania chromatycznej emolgi. Ta błyszcząca wersja Emolgi debiutuje podczas tego wydarzenia i jak zawsze Niantic zwiększa szanse graczy na spotkanie go. Szanse te wracają do normy po zakończeniu wydarzenia, więc jest to świetny czas dla łowców Shiny Pokémon w Pokémon Go. Masz mnóstwo okazji na złapanie jednego, a także kilku innych Pokémonów pojawiających się na wolności lub możliwych do zdobycia poprzez wylęganie jaj. W tym przewodniku opisano każde spotkanie z dzikimi Pokémonami, jak złapać Chromatyczną Emolgę i wszystkie bonusy, które otrzymasz za udział w wydarzeniu Stadiony Pór Roku.

Wszystkie dzikie Pokémony napotkane podczas wydarzenia Pokémon Go Seasons Stadiums

Emolga jest głównym wydarzeniem Pokémon of the Seasons Stadiums. Zdjęcie za pośrednictwem The Pokémon Company. Przerobione przez Dot Esports. Oprócz nowych Pokémonów pojawiających się podczas sezonu Parting Skies, kilka godnych uwagi Pokémonów pojawia się wyłącznie podczas wydarzenia Seasons Stadiums. Są to Pokémony, których możesz spodziewać się na wolności i które mają szansę wykluć się z jaj zdobytych w PokéStopach podczas tego wydarzenia.

Jak złapać chromatyczną emolgę w Pokémon Go

Nie ma dokładnej strategii łapania chromatycznej emolgi innej niż ciągłe jej szukanie. Podczas wydarzenia Etapy pór roku Emolga pojawia się na wolności jako nagroda za zadanie badawcze w terenie i ma szansę wykluć się z jaj o długości 7 km. Te 7-kilometrowe jajka można zdobyć od znajomych. Chociaż do wylęgu wymagają dużo chodzenia, nadal możesz otrzymywać prezenty od znajomych przez cały czas trwania wydarzenia. Otwórz je jak najszybciej, a przy odrobinie szczęścia zdobędziesz Emolgę.

Jednak najlepszą opcją na znalezienie Emolgi na wolności podczas gry w Pokémon Go może być poleganie na szczęściu. Emolga jest Pokémonem typu Elektrycznego i Latającego, co oznacza, że ​​częściej pojawia się podczas eksploracji miast, w pobliżu elektrowni lub gdy wieje wiatr. Miejmy nadzieję, że lokalne warunki pogodowe spełnią te kryteria podczas polowania na chromatyczną emolgę podczas weekendu Stadiums of Seasons.

Wszystkie bonusy z wydarzenia Seasons Stadiums w Pokémon Go

Wreszcie, istnieje kilka pasywnych nagród, które wszyscy gracze Pokémon Go otrzymują podczas wydarzenia Seasons Stadiums. Otrzymujesz je, nawet jeśli nie bierzesz bezpośredniego udziału w wydarzeniu i znikną, gdy wydarzenie zakończy się 4 czerwca w Twoim regionie. Oto wszystkie bonusy, które otrzymuje każdy gracz Pokémon Go:
– Otrzymuj 1,5 razy więcej cukierków za wylęganie Pokémonów.
– Otrzymuj 1,5x więcej Gwiezdnego Pyłu za wylęganie Pokémonów.

Źródło: www.bing.com