Zdobądź Tadbulb i Bellibolt w Pokemon GO

Nowy Pokémon typu elektrycznego, Tadarc, jest już dostępny w Pokémon GO. Oto jak to uchwycić!

Têtarc na Festiwalu Świateł 2023

Tadarc, a także jego ewolucja, Voltellis, pojawiły się w Pokémon GO podczas wydarzenia Festiwal Świateł 2023. Jak w przypadku wszystkich nowych Pokémonów, każdy gracz chce dodać je do swojego Pokédexu.

Na szczęście istnieje kilka sposobów na schwytanie Tadarca podczas tego wydarzenia. Dlatego zdobycie Tetarca i zarobienie wystarczającej ilości cukierków, aby ewoluować w Voltellisa przed końcem Festiwalu Świateł, powinno być całkiem proste!

Wszystkie sposoby na uchwycenie Têtarca podczas Festiwalu Świateł 2023

Istnieje kilka sposobów na zdobycie Têtarca podczas wydarzenia Festiwal Świateł 2023:

  • Znajdź Tatarca, który pojawił się na wolności
  • Przyciągnij Tadarca za pomocą Kadzidła
  • Wykonaj określone zadanie badań terenowych, aby zdobyć Tatarca

Dokładne zadanie badań terenowych wyjaśnimy po rozpoczęciu wydarzenia.

Po rozpoczęciu Festiwalu Świateł zaktualizujemy te informacje o potwierdzone metody schwytania Kijanki.

Wszystkie te metody pozwolą na zdobycie Têtarca do końca wydarzenia Festiwal Świateł o godzinie 20:00 czasu lokalnego 12 listopada 2023 roku.

Dodatkowo prawdopodobne jest, że konfrontacja z Tadarcem będzie jedną z nagród w ramach Badań Czasowych Festiwalu Świateł. Jednak dokładne nagrody nie zostały jeszcze potwierdzone.

Jak ewoluować Tadarca w Voltellisa

Aby ewoluować Tetarca w Voltellisa w Pokémon GO, potrzebujesz 50 Cukierków Tetarc.

Na szczęście dość łatwo jest szybko zebrać taką ilość Cukierków Tadarc, szczególnie jeśli zwiększysz ilość otrzymywanych Cukierków. Karmienie Tatarc Nanana Berries lub Mega Ewolucja Pokémona typu Elektrycznego zwiększy ilość Cukierków, które otrzymasz za każdym razem, gdy Tatarc zostanie schwytany!

Jedynym sposobem na zdobycie Voltellisa w Pokémon GO jest obecnie ewolucja Tadarca. Dzieje się tak dlatego, że Voltellis nie występuje na wolności i nie ma możliwości zdobycia go w inny sposób.

Źródło: gamingintel.com