Zdobądź Nymble i Lokix w Pokemon Go!

Fani Pokemon Go tętnią życiem dzięki dodaniu Pokemonów 9. generacji i wydarzeniom takim jak Ultra Unlock: Paldea. Nie ma nic bardziej ekscytującego w Pokemon Go niż nowy Pokemon do złapania. Jeśli jesteś fanem strasznych małych bestii, Nymble i Lokix są dla Ciebie i już je znasz, jeśli grałeś w Pokemon Scarlet i Violet. Pokażę ci, jak zdobyć Nymble i Lokix w Pokemon Go i czy mogą to być warianty Shiny.

Jak zdobyć Nymble i Lokix w Pokemon Go – czy mogą to być błyszczące warianty?

Dzięki wydarzeniu Ultra Unlock: Paldea możesz znaleźć Nymble’a wszędzie na wolności. Lokix to rozwinięta forma Nymble’a, więc nawet jeśli nie możesz jej znaleźć, możesz ją wyewoluować za pomocą 50 Cukierków Nymble. Podczas imprezy pogoda nie ma znaczenia. To powiedziawszy, Pokemony typu Robaczego mają zwiększoną częstotliwość pojawiania się, gdy pada deszcz, przynajmniej gdy Pokemon Go myśli, że pada deszcz.

Czy Nymble i Lokix mogą być Shiny w Pokemon Go? W chwili pisania tego tekstu ani Nymble, ani Lokix nie mogą zostać złapani jako wariant Błyszczący. Ta wiadomość może rozczarować niektórych graczy Pokemon Scarlet i Violet, ponieważ błyszcząca wersja Nymble to piękne złoto. Jednak Niantic stale zmienia dostępne Shiny. Błyszczącą Nymble możemy zdobyć w przyszłości poprzez najazdy lub odnajdując je w dziczy. Błyszcząci łowcy, nie rozpaczajcie, ponieważ Lechonk jest dostępny w swojej Błyszczącej formie i może pochwalić się znacznie zwiększoną częstotliwością pojawiania się dzięki wydarzeniu Ultra Unlock: Paldea.

Oprócz zmienionych współczynników pojawiania się, jest też 4x zysk XP i Stardust.Nawet jeśli nie potrzebujesz Pokemonów na mapie, warto je złapać dla tych bonusów.

Czy Lokix jest dobry do PvP?

Jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy Lokix będzie dobry w PvP, ale jego unikalne pisanie na klawiaturze Bug/Dark może się przydać. Jednakże ta podwójna typologia naraża Lokixa na pewne dziwne słabości, szczególnie w starciu z innymi Pokemonami typu Robaczego. Jednak dzięki powtarzającym się atakom Lokix ma potencjał, aby zmusić swoich przeciwników do wyczerpania ich tarcz. Dzięki naładowanym atakom, takim jak X-Scissor i Dark Pulse, Lokix zmusza przeciwników do wyboru pomiędzy przyjęciem ataku typu Robaczego lub Mrocznego. Wiele innych Pokemonów stawia twoich przeciwników w takich sytuacjach, ale jest to opcja.

Jeśli jesteś powracającym graczem i chcesz przenieść swojego najlepszego Pokemona z GO do innych gier, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat transferu za pomocą Pokemon HOME.

Źródło: www.bing.com