Zdobądź Meowscaradę w Pokemon Go: wydajność PvP i PvE, najlepsze ataki, czy może być błyszcząca?

Chcesz wiedzieć wszystko o Meowscaradzie w Pokemon Go? W tym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Jak zdobyć Meowscaradę w Pokemon Go

Aby zdobyć Meowscaradę w Pokemon Go, musisz złapać Sprigatito i ewoluować go w Floragato za pomocą 25 cukierków. Następnie możesz ewoluować Floragato w Meowscaradę za pomocą 100 cukierków.

Będziecie mogli spotkać Srigatito w dużych ilościach podczas wydarzenia „A Paldean Adventure”. Dodatkowo możliwe jest zdobycie Sprigatito poprzez wykonanie zadania badawczego w terenie „Złap 9 Pokemonów”.

Wybranie ścieżki Sprigatito w badaniu specjalnym „A Paldean Adventure” zapewni ci gwarantowane spotkanie ze Sprigatito w Pokemon Go.

Należy zauważyć, że Pokemony zdobyte w wyniku badań często mają lepsze statystyki niż te znalezione na wolności.

Czy Meowscarada może być pokemonem chromatycznym w Pokemon Go?

Nie, Chromatic Meowscarada nie jest dostępna w Pokemon Go. Zazwyczaj Chromatic Pokemon pojawia się podczas wydarzeń z okazji Dnia Społeczności.

Czy Meowscarada jest mocny w PvP w Pokemon Go?

Tak, Meowscarada to dobry wybór w PvP, szczególnie w ligach Great i Ultra. Jednakże, jako Pokemon typu Trawiastego/Mrocznego, konkuruje z Shiftrym o miejsce w drużynach Go Battle League.

Jego niska statystyka Obrony wynosząca 153 może czasami stwarzać dla niego problemy, dlatego zalecamy używanie go, gdy nadal masz dostępne tarcze podczas walk.

Główną zaletą Meowscarady w bitwach PvP jest możliwość pokonania drużyn zbudowanych wokół Pokemonów typu Wodnego i Duchowego, takich jak Trevenant, Jellicent, Swampert i Azumarill.

Najlepszym zestawem umiejętności PvP dla Meowscarady jest Liście jako szybka umiejętność, w połączeniu z Grassknotem i Nightslicerem jako umiejętnościami naładowanymi.

Liście to dobra, szybka umiejętność, która korzysta nie tylko ze STAB (Premia do obrażeń tego samego typu), ale także z dobrego przyrostu energii wynoszącego 3,5 EPT (Energy per Turn), aby pomóc Meowscaradzie szybko wykorzystać swoje naładowane umiejętności.

Knot Grass to najlepiej naładowana umiejętność Meowscarady, zadająca 90 obrażeń przy zaledwie 50 energii. Kawałek Nocy to doskonała umiejętność drugiego ładowania, gdyż zapewnia 12,5% szansy na zwiększenie statusu Ataku Meowscarady o dwa poziomy.

Czy Meowscarada jest mocny w PvE w Pokemon Go?

Tak, Meowscarada jest również dobrym wyborem w PvE w Pokemon Go, jednak inne pokemony typu trawiastego i ciemnego, takie jak Sceptile, Roserade, Hydreigon i Tyranitar, mają obecnie lepsze zadawane obrażenia podczas bitew raidowych.

Jednakże status ataku Meowscarady, który wynosi 233, jest jednym z najwyższych wśród początkowych Pokemonów typu Trawiastego w Pokemon Go. Zatem, kiedy Meowscarada otrzyma atak Carni-Plant podczas ostatecznego Dnia Społeczności, stanie się jednym z najlepszych Pokemonów typu Trawiastego -wpisz Pokemona w grze.

Najlepszym zestawem umiejętności PvE dla Meowscarady jest Liście jako umiejętność szybka, w połączeniu z Knot Grass jako umiejętnością naładowaną.

Grass Knot to umiejętność ładowana dwoma paskami, zadająca dobre obrażenia, więc jest bardzo niezawodna w zadawaniu dużych obrażeń w walkach typu Raid. Jednakże, ze względu na niski opór Meowscarady, zalecamy wykonywanie uników podczas walk i wykorzystywanie krótkiego czasu odnowienia Liści, aby naładować co najmniej dwa ataki Węzłem Trawy.

To wszystko, co musisz wiedzieć o Meowscarada w Pokemon Go. Jeśli chcesz więcej zawartości Pokemon Go, sprawdź nasze inne przewodniki!

Źródło: www.charlieintel.com