Zdobądź gadżety Pokémon GO dzięki nowym Punktom Google Play

Punkty Google Play i Swag Pokémon GO

Google niedawno wyróżniło Play Points, z możliwością zdobycia gadżetów Pokémon GO.

Różne smakołyki

Za 900 punktów Play możesz zdobyć odznakę Pokémon GO Fest. Ta emaliowana plakietka ma średnicę 2,5 cala.

Za 1500 punktów otrzymasz torbę Pokémon GO Fest.

Wreszcie czapka Snapback Pokémon GO Fest jest dostępna za 2500 punktów.

Warunki i daty ważności

Wszystkie te przedmioty obejmują bezpłatną wysyłkę i można je otrzymać tylko raz. Musisz „Wykorzystać swoje punkty, aby skorzystać z oferty przed 31 lipca 2024 r. Aby je wykorzystać przed 30 września 2024 r.” W tym celu otwórz Sklep Play na swoim urządzeniu z Androidem, przejdź do zakładki Punkty Play, a następnie do zakładki Do używać.

Inne zajęcia

Za 10 punktów po drugiej stronie dostępne są „Wyszukiwania partnerów” w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Brazylii i Korei Południowej. Wiąże się to ze spotkaniem z Pokémonem Ognistego Dziecka, Charcadetem i możliwością zdobycia XP, Stardust i Inkubatora.

Wydarzenia Pokémon GO Fest 2024

Działania te powiązane są z Pokémon GO Fest 2024 w Nowym Jorku. Członkowie posiadający bilety mogą udać się do Google Play Space na Randall’s Island, aby otrzymać nagrody.

Członkowie Gold+ w Nowym Jorku mogą także odwiedzić Google Store w Chelsea w dniach 5–7 lipca w godzinach 11:00–14:00, aby nabyć ubrania z kolekcji Pokémon x 100 Thieves do wyczerpania zapasów.

Podsumowując

W marcu Google stwierdził, że z Play Points korzysta 220 milionów użytkowników, co czyni go jednym z największych programów lojalnościowych na świecie. Obecnie Google oferuje „grę w poszukiwanie skarbów” o nazwie Diamond Valley, w której możesz wziąć udział w losowaniu, aby wygrać urządzenia Pixel i Razor, a także więcej punktów Play.

Źródło: www.bing.com