Zdobądź darmowy joystick do Pokemon Go na iOS i Androida -2023

Nowy, kompletny przewodnik po używaniu joysticka w Pokémon Go

Wstęp

Pokémon Go to gra oparta na lokalizacji, która pozwala łapać Pokémony w środowisku rzeczywistości wirtualnej/rozszerzonej. Jednakże niektórzy gracze mogą nie być w stanie wędrować po okolicy i łapać Pokémony. Na szczęście dzięki zastosowaniu aplikacji firm trzecich możliwe jest zdobycie wirtualnego joysticka, za pomocą którego można się poruszać i łapać nowe dzikie Pokémony. Odkryj wszystkie zalety i kroki, które należy wykonać, aby uzyskać funkcjonalny joystick w Pokémon Go!

Część 1: Zalety używania joysticka w Pokémon Go

Używanie joysticka Pokémon Go do poruszania się po mapie Pokémon Go ma wiele zalet: na przykład nie musisz już poruszać się z telefonem podczas wyszukiwania nowego Pokémona. Joystick ekranowy pozwoli Ci poruszać się tam, gdzie potrzebujesz, w naturalny sposób, dzięki czemu gra będzie sprawiać wrażenie, jakbyś rzeczywiście się poruszał. Korzystanie z wirtualnego joysticka w Pokémon Go pozwala podróżować kilometrami bez poruszania się. Zostając w domu, możesz złapać wiele Pokémonów. Można grać nawet w deszczowe dni, kiedy trudno jest wyjść na zewnątrz. W zależności od lokalizacji, za pomocą joysticka możesz udać się do miejsc, w których zwykle spotykane są rzadkie Pokémony.

Część 2: Czy nadal można używać joysticka w Pokémon Go?

W Pokémon Go nadal można używać wirtualnego joysticka, a w tym artykule przedstawimy kilka rozwiązań. Istnieją metody, które będą wymagały zrootowania Androida lub jailbreakowania iPhone’a. Jednak przedstawimy Ci również najbezpieczniejszą metodę aktywacji joysticka w Pokémon Go na iOS.

Część 3: Jak zdobyć joystick w Pokémon Go?

Jak wspomniano powyżej, istnieje kilka sposobów na uzyskanie działającego joysticka dla Pokémon Go, jednak niektóre metody będą wymagały przejścia przez ryzykowne procesy, takie jak rootowanie lub jailbreakowanie urządzenia. Na szczęście istnieje proste oprogramowanie, które pozwoli w 2023 roku korzystać z joysticka bez obawy o bezpieczeństwo. Porozmawiamy o tym na górze naszej listy.

Metoda 1: Tenorshare iAnyGo – najbezpieczniejszy joystick Pokémon Go dla iOS 17 i Androida 14

Naszą listę zaczniemy od oprogramowania o nazwie Tenorshare iAnyGo. Aplikacja oferuje znacznie więcej niż tylko możliwość korzystania z joysticka, to tylko jedna z wielu oferowanych tutaj funkcji. Aplikacja umożliwia zmianę lokalizacji urządzenia na dowolny żądany obszar, a poruszanie się po obszarze odbywa się za pomocą joysticka bez żadnych ograniczeń. Innymi słowy, otrzymasz swego rodzaju joystick GPS Pokémon Go, dzięki któremu możesz swobodnie grać, jak chcesz. Oprócz wirtualnego joysticka Tenorshare iAnyGo oferuje także inne bogate i ciekawe funkcje.

Część 4: Czy dostępny jest darmowy joystick GPS do Pokémon Go?

Jeśli chodzi o Androida, dostępna jest również bezpłatna alternatywa dla joysticka GPS – aplikacja PGsharp. Umożliwia grę za pomocą joysticka na Androidzie, ale odbywa się to kosztem pewnego ryzyka. PGSharp to aplikacja pozwalająca na sfałszowanie lokalizacji GPS dla Pokémon Go, pozwalająca na swobodne poruszanie się joystickiem oraz regulację prędkości ruchu. Chociaż aplikacja umożliwia fałszowanie lokalizacji GPS i korzystanie z wirtualnego joysticka w Pokémon Go, nie jest ona dostępna w sklepie Google Play. Wymaga pobrania pliku apk ze strony internetowej aplikacji i bocznego załadowania go na telefon z Androidem. W przypadku mniej doświadczonych użytkowników Androida proces ten może być trudny, a nawet ryzykowny, jeśli nie wiesz, jak pobrać plik APK Pokémon Go Joystick na swoje urządzenie.

Część 5: Wskazówki, jak uniknąć bana w Pokémon Go

Najwyraźniej Niantic chce, aby wszyscy gracze wyszli i grali w Pokémon Go zgodnie z zamierzeniami. Wiemy, że dla niektórych graczy nie jest to możliwe, którzy będą się starali znaleźć rozwiązania takie jak wirtualny joystick. Jeśli chcesz sfałszować swoją lokalizację i pobawić się joystickiem, jest kilka wskazówek, których należy przestrzegać…

Źródło: www.bing.com