Zdobądź darmowe przedmioty dla swojego awatara dzięki kodowi Pokemon GO

Niantic oferuje bezpłatne elementy awatarów we współpracy z FENDI i FRGMT

Niantic oferuje obiecujący początek roku fanom Pokemon GO: deweloper kontynuuje współpracę z FENDI i FRGMT, oferując bezpłatne elementy awatarów. Gracze będą mogli zdobyć bluzę z kapturem FENDI x FRGMT x POKEMON za pośrednictwem portalu realizacji Pokemon GO Store, używając specjalnego kodu. Dodatkowo w wybranych lokalizacjach dostępne będą sponsorowane przez Fendi PokeStopy, w których gracze będą mogli zakręcić dyskiem, aby zdobyć kapelusz i koszulkę.

Współpraca Pokemon GO FENDI x FRGMT

Niantic ogłosiło, że wzmocni swoją współpracę z FENDI i FRGMT, wypuszczając nowe elementy awatarów. Pierwszą pozycją jest bluza z kapturem FENDI x FRGMT x POKEMON, którą można zdobyć za pośrednictwem portalu realizacji Pokemon GO Store za pomocą kodu FENDIxFRGMTxPOKEMON. Dodatkowo sponsorowane przez Fendi PokeStopy będą również dostępne dla graczy w różnych sklepach Fendi i sklepach typu pop-up. Gracze, którzy zakręcą tymi Pokemon GO PokeStops, otrzymają czapkę i koszulkę.

Należy zauważyć, że nie wszystkie sklepy FENDI będą częścią tego wydarzenia, a Niantic nie określiło, które z nich będą oferować sponsorowane PokeStopy. Ponadto wydarzenie rozpocznie się 4 stycznia 2024 r., a gracze będą mieli czas do 4 stycznia 2025 r. na odebranie tych przedmiotów. Niektórzy gracze zauważyli również, że kod początkowo nie działał, ale ponowne uruchomienie Pokemon GO wydawało się, że rozwiązało problem.

Chociaż jest to jedna z największych kolaboracji Niantic po wydarzeniu typu crossover Pokemon GO One Piece, fani byli nieco rozczarowani ceną wcześniej wydanych przedmiotów. Warto zauważyć, że koszulki kosztują około 850 dolarów, a torby mogą kosztować nawet 3980 dolarów. Na Reddicie fani debatują, czy istnieje realne podobieństwo graczy Pokemon GO z ludźmi, którzy wydaliby tysiące dolarów na markowe torby. To powiedziawszy, gracze nadal mogą skorzystać ze współpracy i zgarnąć przedmioty z gry za darmo przed zakończeniem promocji.

Źródło: gamerant.com