Zarude powraca w Pokemon Go: uważaj na cenę!

Zarude wkrótce powróci do Pokemon Go, ale z jednym dużym warunkiem.

Zarude ponownie dostępne

Minęły ponad dwa lata, odkąd gracze Pokemon Go mieli szansę zdobyć Zarude w grze, ale Niantic ponownie udostępnia Mitycznego Pokemona podczas wydarzenia Verdant Wonders pod koniec tego miesiąca. Niestety jest jeden ważny warunek: Zarude można schwytać jedynie poprzez ukończenie specjalnej historii „Rogue of the Jungle Special Research”, która w sklepie w grze będzie kosztować 7,99 USD. Po zakupie gracz musi go odebrać do czwartku, 21 marca o 10:00 i w poniedziałek, 25 marca o 20:00 czasu lokalnego. Można go wówczas dokończyć w dowolnym momencie. Zarude został pierwotnie dodany do Pokemon Go w ramach promocji Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle. Zarude został dodany wraz ze specjalną wersją Pikachu opartą na jego występie w filmie. Gracze mogli zdobyć Zarude jedynie poprzez ukończenie kolejnej specjalnej historii badawczej zatytułowanej „Poszukaj Zarude”. To specjalne badanie było od tego czasu niedostępne, więc każdy, kto przegapił wydarzenie w 2021 r., będzie musiał wydać 7,99 dolara, aby zyskać drugą szansę na schwytanie Zarude.

Czy to jest warte swojej ceny?

Gracze, którzy zdecydują się wydać pieniądze na bilet, oprócz spotkania z Zarude otrzymają kilka nagród. Nagrody te obejmują dwie przepustki bojowe premium, sześć srebrnych jagód Nanana, pięć rzadkich cukierków, kadzidło i inne spotkania z Pokémonami typu ciemnego i trawiastego. Gracze będą musieli sami zdecydować, czy te nagrody są warte ceny wejścia, ale biorąc pod uwagę, jak trudno jest zdobyć Mityczne Pokémony, niektórym graczom może się to opłacać.

Z jednej strony wspaniale jest widzieć, że Pokemon Go ponownie udostępnia Zarude tym, którzy przegapili go za pierwszym razem. Niestety paywall już irytuje graczy. Struktura cen Pokemon Go była w ostatnich latach źródłem irytacji wśród graczy, zwłaszcza że koszty takich rzeczy jak przepustki dystansowe zostały znacznie zwiększone lub Pokemony były zamykane za włazami do jaj, aby zachęcić graczy do zakupu inkubatorów. W rzeczywistości wielu graczy ma wrażenie, że gra często ich oszukuje.

Wydarzenie Zielonych Cudów

Gracze, którzy nie chcą płacić za wydarzenie Łotr z Dżungli, nadal znajdą coś dla siebie podczas Verdant Wonders. Flabébé po raz kolejny otrzyma szczególną uwagę, a to, które gracze zobaczą na wolności, nadal będzie zależeć od ich regionu. Tym razem jest jednak trochę inaczej, gdyż w Pokemon Go zadebiutuje Flabébé Chromatique, a dodatkowo w grze pojawią się nowe Pokemony w kostiumach. Gracze będą mogli znaleźć Wattouata noszącego kwiatową koronę na wolności oraz podczas zadań badawczych w terenie. W przeciwieństwie do innych Pokémonów w kostiumach, ten Wattouat może ewoluować w Haydaima noszącego kwiatową koronę.

Czy planujecie wziąć udział w tym wydarzeniu w Pokemon Go? Czy waszym zdaniem ten bilet jest wart swojej ceny? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com