Zarude pojawia się w Pokémon Go ze specjalnym biletem badawczym Jungle Rogue

Gra Pokémon Go przygotowuje się na powrót mitycznej małpy z Pokémon Sword and Shield. Zarude dołącza do gry mobilnej z biletem badawczym Pokémon Go Rogue of the Jungle.

Pokemon Go Rogue of the Jungle: Zdobądź Zarude i inne nagrody

Wielu trenerów już wyrusza na wiosenne świętowanie dzięki najnowszemu sezonowi Pokémon Go, World of Wonders. Nowy sezon nie byłby niczym bez nowych i powracających Pokémonów, a w ekscytującym dodatku Niantic przywraca do gry Mitycznego Rare Zarude. Trenerzy Pokémon Go mogą zdobyć Mitycznego Pokémona typu Dark i Trawiastego, Zarude, za pośrednictwem nowy płatny bilet Pokémon Go Rogue of the Jungle, oferujący nowe wyzwania i spotkanie z Zarude (wraz z innymi nagrodami) w nagrodę za ich wysiłki.

Jeśli chcesz wziąć udział w nowym wydarzeniu i dodać tego potężnego naczelnego do swojej drużyny, dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o specjalnym bilecie badawczym Pokémon Go Rogue of the Jungle tutaj.

Daty i godziny biletów specjalnych Pokemon Go Rogue of the Jungle

Dla każdego gracza, który chce zdobyć Zarude i inne fantastyczne nagrody, bilet na badania specjalne Pokemon Go Rogue of the Jungle można kupić od teraz do poniedziałku 25 marca 2024 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego. Kosztuje 7,99 USD lub równowartość stawki w Twoim regionie. Gracze muszą kupić bilet przed tą datą w sklepie Pokemon Go lub na stronie Pokemon Go firmy Niantic, a następnie otworzyć Pokemon Go przed zakończeniem wydarzenia w poniedziałek, 25 marca 2024 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Zadania specjalne związane z biletem badawczym Pokemon Go Rogue of the Jungle

Bilet badawczy Pokemon Go Rogue of the Jungle będzie dostępny w czwartek, 21 marca 2024 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Powinniśmy wtedy nauczyć się każdego zadania dla biletu zaraz po jego wydaniu. Obecnie Niantic ujawniło, że nagrody obejmują:

  • Spotkanie z Zarude
  • Spotkania z Galarianem Zigzagoonem, Seedotem, Cacneą, Absolem i Scraggym
  • 5 rzadkich cukierków, 10 cukierków Zarude, 3 XL cukierki Zarude
  • 2 przepustki bojowe premium
  • 1 kadzidło
  • 10 Hyper Balls
  • 6 srebrnych jagód Nanana
  • i więcej

To wszystko, co na razie mamy na temat specjalnego biletu badawczego Pokemon Go Rogue of the Jungle, ale sprawdź wkrótce, aby poznać wszystkie szczegóły, gdy tylko będą dostępne.

Źródło: www.dexerto.com