Xurkitree błyszczące w Pokemon Go: czy to możliwe?

Xurkitree: Błyszcząca Forma w Pokemon Go

W tym tygodniu w Pokemon Go Xurkitree pojawi się rzadko, wywołując ekscytację wśród graczy, którzy mają nadzieję złapać błyszczącą wersję tego nieuchwytnego potwora. Pomysł znalezienia błyszczącego Xurkitree jest urzekający, ponieważ błyszczące formy nie są gwarantowane w grze i są bardzo poszukiwane przez graczy. Zagłębmy się w możliwość spotkania błyszczącego Xurkitree w Pokemon Go i jego dostępność w grze.

Czy Shiny Xurkitree jest dostępne w Pokemon Go?

Na chwilę obecną błyszczące Xurkitree nie jest dostępne w Pokemon Go. Choć niektórzy gracze mogą odczuć ulgę po tej wiadomości ze względu na koszt zdalnych przepustek raidowych, zwykle potrzebnych do zlokalizowania błyszczącego drzewa, inni mogą być rozczarowani. Jeśli złowiliście już kilka standardowych Xurkitrees, to na razie jesteście na bieżąco. Istnieje możliwość, że Niantic wypuści w przyszłości błyszczące Xurkitree, ale jeszcze tak się nie stało.

Dostępność Xurkitree w Pokemon Go

Xurkitree to niezwykłe odkrycie w Pokemon Go, które pojawia się tylko kilka razy w grze. Należą do nich wydarzenie „A Radiant Reunion 4th Part”, które odbędzie się 27 sierpnia 2022 r., wydarzenie „Ultra Beast Arrival” w tym samym dniu w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz wydarzenie „Special Raid Challenge (Azja-Pacyfik)” w listopadzie 27 stycznia 2022 r. Następna okazja do złapania Xurkitree w Pokemon Go będzie między 1 a 10 stycznia 2024 r. Ze względu na rzadkość występowania zachęcamy graczy, aby wykorzystali szansę na złapanie Xurkitree, zanim zniknie ponownie.

Czy Xurkitree jest Pokemonem?

Xurkitree, wywodzące się z Pokemon Sun/Moon i Ultra Sun/Ultra Moon, należy do specjalnej klasy Pokemonów znanych jako Ultra Beasts. Te potężne istoty pochodzą z Ultra Przestrzeni poprzez Ultra Tunele Czasoprzestrzenne i są rozpoznawane dzięki swojej wyjątkowej sile i niepowtarzalnemu wyglądowi. Według wpisu Xurkitree w Pokedexie, został on nazwany Ultra Bestią i jest uznawany za Pokemona w historii serii, pomimo jego pochodzenia i cech.

Źródło: www.gamerevolution.com