Wyjaśniono najrzadsze Pokémony w Pokémon GO

Jak znaleźć rzadkie Pokémony w Pokémon GO?

Jeśli grasz w Pokémon GO, istnieje duże prawdopodobieństwo, że znalezienie rzadkich Pokémonów będzie jednym z Twoich głównych zadań. Gra rzeczywiście ma swoją specyfikę, a poszukiwania te mogą być poważnym wyzwaniem, któremu muszą sprostać nawet najbardziej zapaleni gracze. Odkryj tutaj kilka podstawowych wskazówek dotyczących wyszukiwania i łapania najrzadszych Pokémonów w Pokémon GO.

Czynniki rzadkości

Na rzadkość Pokémona w Pokémon GO wpływa kilka czynników: lokalizacja i klimat, bieżące wydarzenie oraz poziom trenera. Dzieje się tak dlatego, że Pokémony w tej grze żyją w swoim naturalnym środowisku, więc jest większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz wodne Pokémony, gdy na przykład pada deszcz lub jeśli mieszkasz w pobliżu zbiornika wodnego. Niektóre rzadkie Pokémony mogą być łatwiejsze do zdobycia podczas wydarzeń w grze, takich jak specjalne rajdy i dni społeczności, podczas gdy poziom trenera również wydaje się wpływać na różnorodność Pokémonów, które mogą spotkać.

Rzadkie Pokémony i czekanie

Strażnicy Jezior Sinnoh to legendarne Pokémony, takie jak Azelf, Mesprit i Uxie. Można je znaleźć na wolności, ale przy dość niskim wskaźniku tarła. Co więcej, każde stworzenie jest również ograniczone do określonego regionu. Volcarona to kolejny szczególnie trudny do zdobycia okaz. Ten Pokémon wymaga uzyskania swojej preewolucji, Larvesty, którą można uzyskać jedynie poprzez wyklucie się z jaja. Wreszcie, Unown jako całość są trudne do znalezienia w Pokémon GO. Przy bardzo niskim wskaźniku pojawiania się na wolności, wyzwaniem dla trenerów jest zmaksymalizowanie szans na złapanie ich za pomocą Ultraballi i Jagód Golden Framby.

Źródło: gamerant.com