Wyjaśnienie zadań badawczych Pokémon Go Lustrous Odyssey i formy zmierzchu Lycanroc

Wydarzenie Pokémon Go „Lustrous Odyssey”: wszystko, co musisz wiedzieć

Lustrous Odyssey to pierwsze nowe wydarzenie Pokémon Go w 2024 roku i oznacza wypuszczenie Lycanroca w Formie Zmierzchu, a także jego błyszczącej formy. Zawiera także nowe zadania badawcze w terenie i szereg wyzwań do wykonania.

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, jak walczyć z Guzzlordem, jedną z Ultra Chimer w Pokémon Go

Jak zdobyć Lycanroc w Postaci Zmierzchu w Pokémon Go

Najważniejszym wydarzeniem wydarzenia Lustrous Odyssey jest wypuszczenie Lycanroca w Formie Zmierzchu wraz z jego Błyszczącą Formą w Pokémon Go. Należy jednak pamiętać, że tylko niektórzy Rockruff mają zdolność ewoluowania w Lycanroc w Formę Zmierzchu zamiast w formy Midday lub Midnight Pokémonów. Oznacza to, że jeśli miałeś Błyszczącego Rockruffa przed wydarzeniem Lustrous Odyssey, nie może on ewoluować w Lśniącą Formę Zmierzchu Lycanroc. Musisz więc złapać nowego, błyszczącego Rockruffa, który ma zdolność ewolucji w błyszczącą Lycanroc Formę Zmierzchu.

Gdy znajdziesz Rockruffa zdolnego ewoluować w Lycanroca w Postaci Zmierzchu, musisz zebrać 50 Przysmaków Rockruffa i przeprowadzić ewolucję między 17:00 a 19:00 (czasu lokalnego).

Zadania badawcze w terenie Lustrous Odyssey w Pokémon Go

Możesz zdobywać ekskluzywne dla wydarzenia zadania Field Research, obracając PokéStopami podczas wydarzenia Lustrous Odyssey w Pokémon Go. Zadania te można zapisać w swojej kolekcji Field Research i ukończyć po zakończeniu wydarzenia, jeśli chcesz.

Oto zadania badawcze Lustrous Odyssey w Pokémon Go:

Zdobądź 2 nagrody za najazd – spotkanie z Rockruffem
Inkubuj jajo będące nagrodą – spotkanie z Hisuianem Sneaselem
Inkubuj 2 jajka będące nagrodą – spotkanie z Hisuian Growlithe
Inkubuj 3 jajka będące nagrodą – spotkanie z Rockruffem

Wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Lustrous Odyssey

Istnieją cztery bonusy, z których możesz skorzystać podczas wydarzenia Lustrous Odyssey w Pokémon Go aż do jego zakończenia w środę, 10 stycznia o 20:00 czasu lokalnego.

Podczas wydarzenia Lustrous Odyssey pojawiła się także pierwsza aktualizacja specjalnego zadania badawczego Timeless Travels. Niezależnie od tego, czy czekasz na te nowe kroki, czy nadal pracujesz nad wyzwaniami dostępnymi od czasu jego premiery, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po etapach zadań Timeless Travels, aby zobaczyć, jakie nowe zadania na Ciebie czekają.

Źródło: www.bing.com