Wydarzenie specjalne: Ultra Beasts pojawi się w dniach 8–13 lipca

Nie przegap wydarzenia Inbound Ultra Bests trwającego od 8 do 13 lipca

Ultra Bests w centrum uwagi

Ultra Bests zostaną wyróżnieni w rajdach, zadaniach badawczych i wyzwaniach

Kup bilet, aby uzyskać dodatkowe nagrody

To był pełen wrażeń miesiąc dla fanów Pokémon Go, ponieważ odbyły się różne wydarzenia Pokémon Go Fest 2024, które odbywały się osobiście. Nie martwcie się, jeśli je przegapiliście, bo ostateczna, globalna wersja festiwalu już wkrótce. Ale wcześniej Niantic ma dla ciebie coś zaplanowanego i dotyczy Pokémonów z innego wymiaru.

Ultra Bests w centrum uwagi od 8 do 13 lipca

Zgadliście, mam na myśli Ultra Bests, które w ciągu ostatniego roku zyskały pewną popularność w Pokémon Go. Od 8 do 13 lipca kilka z tych Ultra Bestów będzie rozproszonych po całej grze w rzeczywistości rozszerzonej, co da wam szansę na ich zdobycie. Będą obecni także w najazdach, wydarzeniach badawczych i innych wyzwaniach.

Każdego dnia w pięciogwiazdkowych rajdach będzie prezentowany inny zestaw Ultra Bests. Niektóre z nich będą specyficzne dla półkuli, dając każdemu coś wyjątkowego do realizacji. Jeśli jest to zbyt trudne, ukończ niektóre misje badawcze na czas, aby spotkać się z nimi. Aby pomóc w tym wszystkim, limit Remote Raid został usunięty, dzięki czemu możesz brać udział tyle razy, ile chcesz.

Aby jednak w pełni cieszyć się wydarzeniem, należy zakupić bilet Inbound from Ultra Space, który kosztuje 5 dolarów. Obejmuje dostęp do ekskluzywnych zadań, które zapewniają dodatkowe nagrody, takie jak 5000 XP z ukończonych najazdów, 2x Stardust za wygranie bitew najazdowych Ultra Beast i mnóstwo cukierków dla różnych Pokémonów.

Kody miesiąca Pokémon Go do wykorzystania!

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są nowe, specjalne tła, które będą nagradzane za łapanie określonych Pokémonów podczas bitew rajdowych. Można je zdobyć wyłącznie podczas wydarzeń organizowanych osobiście. Są one świetnym sposobem na pokazanie swojego talentu. Więcej na ten temat przeczytasz w oficjalnym poście na blogu.

Pobierz teraz Pokémon Go za darmo.

Źródło: www.pocketgamer.com