Wydarzenie Pokémon GO na drogach: Poznaj Mateo

Odkrywanie tras dzięki wydarzeniu Pokémon GO

Eksploracja dróg

Od premiery Tras w Pokémon GO w lipcu 2023 roku utworzono ponad milion Tras, zapewniających Trenerom możliwość przeżywania przygód, badania i zdobywania nagród. Wydarzenie Pokémon GO Along the Routes, trwające od 5 grudnia 2023 r. o godzinie 10:00 do 8 grudnia 2023 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego, oferuje możliwość podążania mniej uczęszczanymi ścieżkami przy jednoczesnym gromadzeniu ekscytujących bonusów.

Trenerzy będą mieli okazję po raz pierwszy odkrywać Trasy w grupie, a także poznają Mateo, nową przyjazną twarz, którą można spotkać na końcu Tras.

Spotkanie z Mateo

Mateo to przyjacielski badacz, który podróżując po świecie lubi zbierać prezenty. Kiedy ukończysz trasę, Mateo może poczekać na ciebie w punkcie końcowym. Następnie zapyta Cię, czy chcesz wziąć udział w wymianie prezentów. Jeśli się zgodzisz, otrzymasz Prezent od innego Trenera i możesz przypiąć pocztówkę dołączoną do tego Prezentu, aby uzyskać postęp w zdobywaniu medalu Kolekcjonera Vivillon.

Ponieważ Mateo uwielbia badania, logiczne jest, że w trakcie wydarzenia będzie dostępnych kilka możliwości prowadzenia badań. Specjalne badania zatytułowane „Droga do nowych przyjaźni” pomogą ci lepiej poznać Mateo, możesz także ukończyć badania czasowe dostępne w trakcie wydarzenia, skupiające się na eksploracji i wysyłaniu Prezentów w celu zdobycia spotkań z Pokémonami związanymi z wydarzeniem, w tym Hisuianem Sneaselem , Feebas, Wooloo i Pawmi.

Skorzystaj z bonusów eventowych

Skorzystaj z bonusów związanych z wydarzeniami, w tym:

  • Połowa odległości wylęgu jaj, gdy Jaja są umieszczane w Inkubatorze w czasie trwania wydarzenia
  • 3× XP do obracania PokéStopami
  • 5x XP za pierwsze uruchomienie PokéStopa
  • 2× Gwiezdny Pył przy otwieraniu Prezentów

Przywitajcie się z Mateo, Trenerzy!

Źródło: www.pokemon.com