Wydarzenie Pokemon Go: Hisuian Growlithe Shiny, zwiększony wygląd Kecleona i nie tylko

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Pokemon Go Out to Play!

Daty i godziny wydarzeń

Wydarzenie Pokemon Go Out to Play potrwa od godziny 10:00 w środę, 27 września 2023 r. do godziny 20:00 czasu lokalnego w poniedziałek, 2 października 2023 r.

Dzikie spotkania

Podczas wydarzenia pojawią się następujące Pokemony: Psyduck, Growlithe, Onix, Eevee, Feebas, Woobat, Pawmi i Arcanine. Niektóre z tych Pokemonów mogą pojawiać się w błyszczącej formie.

Wylęganie jaj o długości 2 km i 7 km

Podczas wydarzenia następujące Pokemony zostaną dodane do listy wykluwających się jaj na dystansie 2 km i 7 km. Niektóre z nich mogą również pojawiać się w błyszczącej formie.

Badania terenowe

Podczas wydarzenia możliwe będzie rozwiązanie badań terenowych w celu spotkania następujących Pokemonów: Hisuian Growlithe, Hisuian Sneasel, Hisuian Qwilfish i Pawmi. Niektóre z tych Pokemonów mogą pojawiać się w błyszczącej formie.

Bezpłatne i płatne zadania badawcze o określonym czasie

W ramach bezpłatnej misji Timed Research trenerzy będą mogli wykonywać zadania, aby zdobyć przedmioty, gwiezdny pył i spotkania z Hisuianem Growlithe. Za 2,00 $ w sklepie w grze możesz zdobyć ekskluzywne badanie czasowe, w ramach którego otrzymasz wiele nagród. Badania te muszą zostać ukończone w określonym czasie i odebrane wszystkie nagrody do poniedziałku, 2 października 2023 r., do godziny 20:00 czasu lokalnego.

Bonusy eventowe

Podczas wydarzenia trenerzy będą mogli skorzystać z następujących bonusów:

  • Kecleon będzie częściej pojawiał się w PokéStopach.
  • 3x więcej PD za ukończenie trasy.
  • Zarabiaj cukierki szybciej ze swoim towarzyszem Pokémon podczas eksploracji.

Dodatkowo Pokemon Go doda do sklepu nową perukę Hisuian Growlithe, dzięki której możesz spersonalizować swojego awatara.

To wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Pokemon Go Out to Play! Sprawdź nasze inne przewodniki po Pokemon Go, aby dowiedzieć się więcej.

Źródło: www.dexerto.com