Wydarzenie Pokémon Go: Dzień Kadzidła ze Skorupi w tym miesiącu

Czy podoba Ci się wydarzenie Halloween w Pokémon Go? Pokochasz to, co czeka Cię w przyszłym tygodniu! Oprócz tradycyjnych wydarzeń Halloween, Niantic ma dla Ciebie dodatkową niespodziankę z okazji Dnia Kadzidła: Skorupi. To idealny czas na dodanie nowego Pokémona do swojej kolekcji i świetną zabawę.

Wydarzenie z okazji Dnia Kadzidła: Skorupi

Dzień Kadzidła: Skorupi odbędzie się 21 października w godzinach od 11:00 do 17:00 czasu lokalnego. Jest to wydarzenie podobne do Dnia Społeczności, ale wymaga użycia określonego przedmiotu: Kadzidła. Podczas tego wydarzenia Skorupi zostanie przyciągnięty do Kadzidła w dużym stopniu, a niektórzy szczęśliwcy mogą nawet spotkać błyszczącą kopię! Aby było jeszcze łatwiej, każde kadzidło aktywowane podczas wydarzenia będzie działać dwa razy dłużej niż zwykle.

Owady i trujące Pokémony do złapania

Nie tylko Skorupi będą obecni na tym wydarzeniu. Możesz także znaleźć mnóstwo Pokémonów typu Robaczego i Trującego do złapania. Ich wygląd będzie ograniczony w czasie, a rodzaj Pokémonów będzie się zmieniał co godzinę.

Pokémony typu robaczkowego, takie jak Chenipan, Aspicot, Scarabrute, Yanma, Chrysasteel, Gastrodon, Scyther i Araqua będą dostępne od 11:00 do 12:00, 13:00 do 14:00 i od 15:00 do 16:00 czasu lokalnego. Z drugiej strony, Pokémony typu Trującego, takie jak Abo, Nosferapti, Avaltout, Moufouette, Cradopaud, Venalgue, Alolan Grotadmorv i Miamiasme będą wędrować po dziczy pomiędzy 12:00 a 13:00, 14:00 a 15:00 oraz 16:00 a 17:00. czas lokalny.

Zadania badawcze w terenie i ekskluzywny pakiet

Oprócz tego trenerzy będą mieli możliwość wzięcia udziału w kilku zadaniach badawczych w terenie, które pozwolą im zdobyć dodatkowe spotkania ze Skorupi, Stardust, Hyper Balls i nie tylko, aby schwytać Pokémony tematyczne. Będzie także możliwość zakupu ekskluzywnego pakietu eventowego zawierającego Kadzidło w sklepie za PokéCoins.

Przygotuj się na upiorne Halloween, pobierając teraz Pokémon Go za darmo! Nie możesz przegapić tego niesamowitego wydarzenia.

Źródło: www.bing.com