Wydarzenie Pokémon GO Adamant Time rozpoczyna się 11 grudnia

Przeżyj magię Pokémon GO dzięki wydarzeniu Adamant Time

W 2016 roku wypuszczono Pokémon GO, które umożliwiło każdemu złapanie każdego Pokémona. W tamtym czasie większość spotykanych Pokémonów pochodziła z regionu Kanto. Jeśli należysz do osób, które chcą przeżyć to doświadczenie jeszcze raz, dobra wiadomość jest taka, że ​​teraz jest to możliwe. Wydarzenie Adamant Time rozpoczyna się 11 grudnia i trwa do 15 grudnia. W tym czasie Pokémony powszechnie spotykane w 2016 roku powróciły i znów są wolne na wolności. Są to Vulpix, Ponyta, Krabby i Voltorb. To nie wszystko, gdyż zwiększa się także szansa na spotkanie wersji błyszczącej. Trenerzy będą także cieszyć się premią związaną z wydarzeniem w postaci trzykrotnego zdobycia PD za łapanie Pokémonów.

Zajęcia oferowane podczas tego wydarzenia

Podczas tego wydarzenia trenerzy mogą spodziewać się wzięcia udziału w kilku zajęciach:

  • Następujące Pokémony pojawiają się częściej na wolności:
  • Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Vulpix, Oddish, Ponyta, Krabby, Voltorb, Koffing, Rhyhorn, Goldeneen i szansa na spotkanie Dratiniego.

  • Wygląd Pokémonów w raidach:
  • Pokémony pojawiają się w rajdach jednogwiazdkowych i trzygwiazdkowych.

  • Szczęśliwa wymiana:
  • Podczas wydarzenia liczba gwarantowanych Lucky Pokémonów, które Trener może otrzymać podczas wymiany, została zwiększona z 15 do 25! Dodatkowo, po rozpoczęciu wydarzenia, ci, którzy sprzedają Pokémona, który był w ich magazynie od 2018 roku, mają gwarancję, że Pokémon stanie się Pokémonem Szczęśliwym, aż do osiągnięcia limitu. Ta zmiana jest trwała.

  • Wygląd Ditto:
  • Podczas wydarzenia Ditto przekształci się w różne Pokémony na wolności. W szczególności może przekształcić się w Oddisha, Koffinga, Rhyhorna i Goldeena.

  • Weź udział w badaniach:
  • Sezonowe, czasowe badania skupiające się na zdobywaniu PD i awansowaniu na wyższy poziom rozpoczną się wraz z rozpoczęciem wydarzenia. Oczekuje się jednak, że potrwa to do końca 2023 roku. Pamiętaj, aby ukończyć zadania badawcze, osiągając poziom 10, poziom 20, poziom 30 i poziom 40. Na każdym kroku będziesz zdobywać nie tylko przedmioty, ale także gwiezdny pył. Trenerzy, którzy osiągnęli już te poziomy przed wydarzeniem, mogą automatycznie odebrać swoje nagrody.

Więcej informacji na temat wydarzenia Adamant Time znajdziesz tutaj. Pokémon GO można pobrać na Androida za pośrednictwem Google Play oraz na iOS za pośrednictwem App Store.

Źródło: www.player.one