Wydarzenie Hisuian Typhlosion Raid ogarnia Pokémon GO

Nowy Pokémon Hisuian Typhlosion pojawia się w Pokémon Go

Naloty Hisuian Typhlosion będą dostępne w niedzielę 14 stycznia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Hisuian Typhlosion jest Pokémonem typu Ognistego i Duchowego, który jest podatny na ataki typu Ziemnego, Kamiennego, Duchowego, Wodnego i Ciemnego.

Gracze mogą kupić bilet, aby otrzymać bonusy, w tym dodatkowe karnety rajdowe, zwiększone szanse na zdobycie XL rzadkich cukierków, więcej PD i podwójny Stardust z bitew raidowych.

O Hisuian Typhlosion

Hisuian Typhlosion jest częścią wydarzenia Timeless Travels i odbędzie się przed Pokémon Go Tour: Sinnoh! To wydarzenie może być jedyną okazją do zdobycia Hisuian Typhlosion, więc spróbuj wziąć udział w rajdach!

Typhlosion Hisuian będzie dostępny w wersji normalnej i błyszczącej. Są to naloty 3-gwiazdkowe.

Ten Typhlosion jest Pokémonem typu Ognistego i Duchowego. Na razie nie wiemy, jaki będzie jego zestaw ruchów, ale już można sobie wyobrazić, że będzie wyposażony w takie ataki. Jednak mając pięć luk, niezwykle łatwo będzie zbudować drużynę, która go pokona.

Wskazówki dotyczące raidów

Typhlosion Hisuian korzysta ze słonecznych/bezchmurnych warunków pogodowych, a także mglistych warunków.

Premie drużynowe będą niezwykle przydatne w tych rajdach. Mają dopiero 3 poziom i wygląda na to, że ta forma Typhlosion będzie stosunkowo łatwa do pokonania. Do pomyślnego ukończenia tych najazdów powinno wystarczyć dwóch graczy.

Warto o tym pamiętać, dostosowując swój zespół. Ruchy, których może doświadczyć Typhlosion, określą jego moc w każdych warunkach pogodowych.

Polecane zespoły

W oczekiwaniu na więcej informacji na temat ruchów Typhlosiona zaleca się trzymać się typów wymienionych powyżej. Zalecamy obecność w Waszych zespołach następujących Pokémonów:

Normalne Pokémony:

  • Tyranitar (Cień) z Miękką Stopą i Skalnym Ostrzem
  • Darkrai ze Skoszoną Trawą i Kulą Cienia

Legendarne Pokémony:

  • Raikou (Cień) z Błyskawicą i Gromem
  • Darkrai ze Skoszoną Trawą i Kulą Cienia

Mega ewolucje:

  • Mega Tyranitar z Miękką Stopą i Skalnym Ostrzem
  • Mega Gengar z Pazurem Cienia i Kulą Cienia
  • Mega-Diancie z Urokem i Kopalnią Diamentów

Pokémony w nawiasach nie są konieczne, ale po prostu zalecane. Pokémony Cienia, Mega i Pierwotne zadają więcej obrażeń niż ich normalne odpowiedniki. Warto więc je zabrać na większe obrażenia.

Bonusy i warunki

Podczas tego wydarzenia czeka na Ciebie wiele bonusów, podobnie jak podczas wydarzeń Wyrdeer i Hisuian Samurott. Możesz zdobyć do pięciu dodatkowych darmowych karnetów rajdowych, obracając dyski ze zdjęciami w siłowni.

Będziesz mógł także wziąć udział w bardziej odległych rajdach. Twój dzienny limit od soboty 13 stycznia o 16:00 do niedzieli 14 stycznia o 7:00 czasu PST (nie czasu lokalnego) zostanie zwiększony o 5 kolejnych nalotów do 20.

Będziesz mieć także zwiększoną szansę na spotkanie Shiny Hisuian Typhlosion, z prawdopodobieństwem około 1/10.

Możesz kupić bilet w sklepie w grze, który zapewni Ci kilka innych korzyści. Bonusy te będą ważne w niedzielę, 14 stycznia od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego. Obejmują one osiem dodatkowych przepustek rajdowych, zwiększoną szansę na zdobycie rzadkich cukierków XL w bitwach rajdowych, 50% więcej PD podczas bitew rajdowych oraz podwójny Stardust.

Bilet wkrótce trafi do sprzedaży i będzie dostępny w sklepie do niedzieli, 14 stycznia, do godziny 17:00 czasu lokalnego. Powodzenia na polowaniu, Trenerzy!

Następne wydarzenie: Klasyk z okazji Dnia Społeczności Porygonu

Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. Upewnij się, że jesteś gotowy na ten dzień pełen wrażeń!

Źródło: hardgamer.com