Wydarzenie czasowe Pokemon Go Adamant: data, godzina, polecane pokemony i bonusy

Nie przegap wydarzenia Adamant Time w Pokemon Go! Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym ekscytującym wydarzeniu będącym częścią sezonu Timeless Travels. Poznaj nowe wyzwania, nowych NPC i zwiększ swoje szanse na złapanie Błyszczącego Pokemona. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym wydarzeniu.

Wydarzenie Adamant Time: nowe Pokemony i nagrody

Podczas Adamant Time oryginalne Pokemony z Pokemon Red & Blue pojawią się w większej liczbie, co zapewni większe szanse na złapanie Pokemona Shiny Kanto. Dodatkowo nowy NPC nagrodzi graczy za eksplorację Tras. Nie przegap tej okazji, aby dodać nowego Pokemona do swojej kolekcji.

Nieugięte wydarzenie czasowe: daty i godziny

Wydarzenie trwa od poniedziałku, 11 grudnia 2023 o 10:00 do piątku, 15 grudnia 2023 o 20:00 czasu lokalnego. Upewnij się, że przybędziesz na czas, aby skorzystać ze wszystkich korzyści, jakie ma do zaoferowania to wydarzenie.

Wydarzenie Nieugiętego Czasu: Bonusy i Dzikie Spotkania

Podczas Adamant Time gracze otrzymają 3 razy więcej XP za złapanie Pokemona. Dodatkowo Pokemony takie jak Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Vulpix, Oddish, Ponyta, Krabby, Voltorb, Koffing, Rhyhorn, Goldeen i Dratini będą pojawiać się częściej na wolności, zapewniając większą szansę na złapanie Shiny’ego. Nie przegap tej okazji, aby wzmocnić swój zespół Pokemon.

Wydarzenie Adamant Time: inne korzyści

Podczas wydarzenia limit Lucky Pokemonów, które Trener może otrzymać w wymianie, został zwiększony do 25. Dodatkowo Ditto pojawi się na wolności z większą szansą na bycie Shiny, przekształcając się w Oddisha, Koffinga, Rhyhorna lub Goldeena. Raidy zostaną również wzbogacone o Pokemony takie jak Staryu, Omanyte, Kabuto, Chansey, Scyther i Snorlax, zapewniając zwiększone szanse na bycie Shiny. Wreszcie dostępne będą specjalne opcje zakupu, w tym Boost Box i Ultra Storage Box.

Często Zadawane Pytania

Kiedy odbędzie się wydarzenie Adamant Time w Pokemon Go i jak długo ono potrwa? Wydarzenie rozpoczyna się w poniedziałek, 11 grudnia 2023 r. o godzinie 10:00 i kończy w piątek, 15 grudnia 2023 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego.
Jakie Pokemony pojawiają się podczas wydarzenia Adamant Time w Pokemon Go i jakie bonusy otrzymują gracze? Polecane Pokemony to Vulpix, Ponyta, Krabby i Voltorb, ze zwiększoną szansą na bycie Błyszczącym. Gracze otrzymają także premię 3x XP za złapanie Pokemona przez całe wydarzenie.

Źródło: www.bing.com