Wydarzenia w Pokemon Go w lipcu: Dzień społeczności Tynamo, Ultra Beasts i wiele więcej!

Wydarzenia Pokemon Go w lipcu: co musisz wiedzieć

Co roku wydarzenia Pokemon Go są tradycją i lipiec nie jest wyjątkiem, ponieważ obejmują naloty, dni społeczności, a także godziny reflektorów, podczas których możesz w pełni wykorzystać swoje przygody w Pokemon Go. Według raportu Game Spot, kilka Ultra Beasts i Mega Pokémon będzie obecny przez cały miesiąc, co czyni go jedną z kluczowych informacji tego miesiąca.

Wydarzenia Pokemon Go: Tynamo powraca!

Największa lipcowa aktualizacja wydarzenia Pokemon Go obejmuje fakt, że elektryczne Pokémon Tynamo będzie główną atrakcją podczas wydarzenia z okazji Dnia Społeczności w tym miesiącu. Ten niezwykle potężny Pokémon będzie wyborem dla tych, którzy szukali go od dłuższego czasu.

Jaki będzie harmonogram rajdów w lipcu w Pokemon Go?

Pokemon Go uruchomił już w tym miesiącu swoje pięciogwiazdkowe naloty, a pierwsza faza (Ho-Oh) zakończy się 8 lipca. Tymczasem naloty Pokemon Go w dniach 8-9 lipca przejdą w kolejną fazę (Nihilego). Mega-rajdy odbędą się między 28 czerwca a 3 sierpnia, a główne daty przypadają na lipiec.

Czy w lipcu wrócą godziny szczytu?

Prime Time powróci ponownie w lipcu, dając ci szerokie możliwości polowania na nowe Pokémony, aby je łapać i zdobywać duże bonusy w nagrodę za udane chwytanie i bitwy. Godziny Spotlight będą rozpoczynać się w każdy wtorek wieczorem przez cały lipiec od 18:00 do 19:00, dając ci możliwość zdobycia dodatkowych nagród bonusowych, takich jak Double Candies lub Stardust, za każde udane złapanie „Pokemona”.

Kiedy odbędzie się wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Tynamo?

Dzień Społeczności Tynamo odbędzie się 21 lipca, co oznacza, że ​​tego dnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego będzie można złapać Pokémona typu Eel.

Często zadawane pytania:

Czy Dzień Społeczności Tynamo odbędzie się w lipcu w Pokemon Go?

Dzień Społeczności Tynamo rozpoczyna się 21 lipca tego roku jako jedno z wielu wydarzeń zaplanowanych na ten miesiąc, w tym Mega Raidy, Five-Star Raids i nie tylko.

Czy w lipcu w Pokemon Go będą pięciogwiazdkowe naloty?

Pokemon Go po raz kolejny oferuje duże rajdy, w tym Five Star i Mega Raids, które będą odbywać się przez cały lipiec.

Źródło: www.bing.com