Wydarzenia Pokémon GO na październik 2023 r.: Shiny Guzzlord, Święto Dożyn, Dzień Kadzidła i Halloween 2023.

Trenerzy, jesteśmy w połowie pierwszego miesiąca sezonu Abundant Adventures i było naprawdę burzliwie. Braliśmy udział w nowych wydarzeniach, złapaliśmy zupełnie nowego Pokémona Paldeę i cieszyliśmy się wieloma wspaniałymi bonusami. Ale nie dajcie się zwieść, październik 2023 r. jest tuż za rogiem i mamy podgląd tego, co przygotował dla nas Pokémon GO.

Nadchodzące wydarzenia

Przede wszystkim w październiku Dzień Społeczności będzie gościł Timburra w towarzystwie jego błyszczącej sylwetki. Ale to nie wszystko, wydarzenie Festiwal Świateł powinno wprowadzić Tadbulba w krajobraz Pokémon GO.

Następnie przygotuj się na powrót Darkrai, pojawienie się Shiny Gazzlord i weekendowy rajd z Dark Lugią. Nie zabraknie także Dożynek, których główną gwiazdą będzie Smoliv. W programie jest także Dzień Kadzidła, z propozycją Carvanhy, ale plotki wskazują, że może to być Skorupi.

Następnie mamy wydarzenie z okazji Dnia Wylęgu. To wydarzenie skupi się na Azuril i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Na koniec porozmawiajmy o Halloween. To wydarzenie zawsze kończy się sukcesem, a Halloween 2023 nie będzie wyjątkiem. Nowe Pokémony i nowe błyszczące formy ogłaszane są wyłącznie. W szczególności mogliśmy zobaczyć błyszczące Greavarda, Phantumpa i błyszczącą Zoruę.

Wycieki z października i listopada

Szczerze mówiąc, jestem sceptyczny co do większości przyszłych premier GO, ale warto spekulować! Przecieki rzekomo pochodzą od tej samej osoby, która ujawniła szczegóły dotyczące Ultra Unblocking ✨ pic.twitter.com/rw4Xu0aNPD

Należy pamiętać, że wszystkie te szczegóły są obecnie spekulacyjne. Jednakże mocno wierzymy, że Timburr będzie Pokémonem prezentowanym podczas Dnia Społeczności w październiku 2023 r.

Źródło: www.futuregamereleases.com