Wybierz swoją ścieżkę w Pokemon Go ze Srigatito, Fuecoco lub Quaxly

Wybór własnej ścieżki w grze Pokemon Go może być trudny. Jednak dzięki specjalnemu zadaniu badawczemu A Paldean Adventure będziesz miał możliwość wyboru jednego z trzech początkowych Pokemonów: Sprigatito, Fuecoco lub Quaxly. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, która droga jest lepsza.

Wybór pomiędzy Srigatito, Fuecoco lub Quaxly w Pokemon Go

Nasza szczera rada dotycząca Specjalnego Zadania Badawczego A Paldean Adventure to po prostu wybrać Pokemona, który najbardziej Ci się podoba! Jeżeli jednak już koniecznie musimy udzielić konkretnej odpowiedzi, polecamy wybrać ścieżkę przygodową z Quaxly.

Dzieje się tak dlatego, że najnowsza ewolucja Quaxly, Quaquaval, ma przyzwoity potencjał w walkach PvP i jako atakujący w raidach. Ma najwyższą statystykę ataku spośród wszystkich początkowych Pokemonów typu Wodnego, a inne statystyki też nie są takie złe. Poza tym, jak mogłeś odmówić tej uroczej małej twarzyczce?

Jednak żaden z starterów Paldei nie będzie przez jakiś czas powodował większych zakłóceń w walkach PvP lub PvE, ponieważ nie mają jeszcze swoich optymalnych ruchów w grze.Może minąć jeszcze trochę czasu, zanim to się zmieni, więc jeśli chcesz się po prostu skupić na swoim ulubionym Pokemonie, to też w porządku! Nie zapominajcie, że będziecie mieli mnóstwo okazji na złapanie Sprigatito, Fuecoco i Quaxly podczas wydarzenia A Paldean Adventure w dniach 5–10 września, ponieważ pojawią się one na wolności i wyklują 7-kilometrowe jaja. Wybór ten nie jest zatem zbyt istotny.

Warto również wspomnieć, że zadania do wykonania w ramach tego zadania Badań Specjalnych są dokładnie takie same dla wszystkich trzech ścieżek, więc możesz oprzeć swoją decyzję wyłącznie na tym, z którym starterem chcesz się spotkać. Oto szczegóły tych zadań dla każdej ścieżki:

Wyjaśnienie ścieżki przygody ze Sprigatito

Jeśli zdecydujesz się na przygodę ze Sprigatito w specjalnym zadaniu badawczym Paldean Adventure, zostaniesz nagrodzony spotkaniem ze Sprigatito i będziesz mógł odkryć więcej informacji o tym Pokemonie w miarę postępów w grze.

Sprigatito to Pokemon typu roślinnego, który ewoluuje w Floragato z 25 cukierkami, a następnie w Meowscaradę ze 100 dodatkowymi cukierkami. Meowscarada to pokemon typu ciemnego/trawiastego z wysoką statystyką ataku, która dobrze pozycjonuje atakującego.

Wyjaśnienie ścieżki przygód z Fuecoco

Jeśli zdecydujesz się na przygodę z Fuecoco w specjalnym zadaniu badawczym A Paldean Adventure, zostaniesz nagrodzony spotkaniem z Fuecoco i będziesz mógł odkryć więcej informacji o tym Pokemonie w miarę postępów w grze.

Fuecoco to Pokemon typu Ognistego, który ewoluuje w Crocalora z 25 cukierkami, a następnie w Skeledirge ze 100 dodatkowymi cukierkami. Skeledirge to Pokemon typu Ognistego/Duchowego ze zrównoważonymi statystykami i dobrą wytrzymałością, co czyni go dobrym wyborem do bitew PvP, gdy ma lepszy zestaw ruchów.

Ścieżka przygód z objaśnieniem Quaxly

Jeśli zdecydujesz się na przygodę z Quaxly w specjalnym zadaniu badawczym A Paldean Adventure, zostaniesz nagrodzony spotkaniem z Quaxly i będziesz mógł odkryć więcej informacji o tym Pokemonie w miarę postępów w grze.

Quaxly to Pokemon typu Wodnego, który ewoluuje w Quaxwella z 25 cukierkami, a następnie w Quaquavala ze 100 dodatkowymi cukierkami. Quaquaval to Pokemon typu Wodnego/Walczącego z ogromną statystyką ataku, co oznacza, że ​​ma potencjał, aby być najlepszym atakującym typu Wodnego.

Ostatecznie twoja decyzja powinna opierać się na tym, którego pokemona startowego wolisz i o którym chcesz dowiedzieć się więcej. Te wyniki „wybierz ścieżkę” z pewnością nie są tak ważne, jak poprzednie w grze.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci wybrać Twoją ścieżkę! Będąc tutaj, sprawdź kilka innych przewodników Pokemon Go poniżej:

1. Najlepszy Pokemon w Pokemon Go

2. Wszystkie nadchodzące godziny prezentacji

3. Przewodnik po wadach Arlo

4. Przewodnik po klifach

5. Przewodnik po licznikach Giovanniego

6. Przewodnik po wadach Sierra

7. Przewodnik po kontrowaniu stworów

8. Jak złapać Ditto

9. Czym są Dziwne Jajka?

10. Jak zdobyć zdalne przepustki rajdowe

11. Najszybszy sposób na zdobycie statusu Najlepszego Przyjaciela

12. Wskazówki dotyczące łapania Pokemon Go

Źródło: www.dexerto.com