Wybierz najlepsze zadania w Pokémon Go, aby złapać Błyszczącą Emolgę

Rozpoczęło się nowe wydarzenie w sezonie Shared Skies w Pokémon Go, zwane Stadium Sights. Podczas tego globalnego wydarzenia wszyscy gracze mają zwiększoną szansę na złapanie Błyszczącej Emolgi, a wiele możliwości oferują badania czasowe Glide to Victory. Badania czasowe rozpoczynają się w Twoim regionie 1 czerwca o godzinie 10:00 i są dostępne do 4 czerwca. Jest to jednak wyszukiwanie czasowe, co oznacza, że ​​jeśli przegapisz szansę na wykonanie wszystkich zadań przed upływem czasu, wyszukiwanie zniknie. Musisz działać szybko, aby mieć wiele okazji do złapania Emolgi w Pokémon Go, ale błyszcząca wersja nadal ma szansę pojawić się w dowolnym momencie, jeśli spotkasz ją na wolności.

Jak ukończyć Glide to Victory w Pokémon Go

Wyjdź na zewnątrz i rozpocznij pracę nad badaniem czasowym Glide to Victory, aby rozpocząć lato w Pokémon Go Photo za pośrednictwem Niantic W przypadku tego badania czasowego do wykonania jest tylko jeden zestaw zadań Glide to Victory. Zadania te obejmują spacery i zwiedzanie okolicy podczas gry w Pokémon Go, co idealnie nadaje się do wykonania w weekend.

Wiele nagród z badań czasowych „Glide to Victory” wiąże się ze spotkaniami z Emolgą. Następnym celem każdego, kto ma w swojej kolekcji idealną Emolgę, jest spotkanie Błyszczącej. Największą na to szansę daje wydarzenie Stadium Sights. Wtedy znacznie trudniej będzie znaleźć Shiny’ego podczas gry w Pokémon Go. Choć Emolga może nie jest najsilniejszym Pokémonem w standardowych rozgrywkach ligi bitewnej, jest to przyzwoity wybór w bardziej szczegółowych kategoriach. Wielu graczy Pokémon Go trzyma potężną Emolgę, gdy chcą rywalizować w pucharach Electric, Color, Holiday, Jungle lub Little Jungle oraz w nadchodzących pucharach letnich. To wszystko są dobre powody, aby mieć w kieszeni silną Emolgę.

Te zadania i nagrody czekają na Ciebie podczas pracy nad badaniami czasowymi Glide to Victory w Pokémon Go.

Zadanie pierwsze

Wykluj jajko

Przeglądaj 5 km

Zakręć 10 PokéStopami

Złap 20 Pokémonów

Wykluj trzy jajka

Nagrody za wykonanie zadania: Super Inkubator, spotkanie z Emolgą oraz 20 cukierków Emolga

Źródło: www.bing.com